Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 20:57, 17 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Zielona Panna ubrana
W moich ulubionych kolorach.... Czerwień, biel, czerń i srebro

Po zeszłorocznych perypetiach ,gdy leżała kilka razy na podłodze , w tym roku poszła do kąta
Wymyśliłam , że wsadzę ją w ocynkowane wiadro i tffu tffu póki co stoi







Kto już ubrał choinkę ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anpi 21:38, 17 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8154
Ale ładna, kształtna choineczka i fajne połączenie kolorystyczne. U nas jeszcze nie ma choinki. Jeszcze myślę nad kolorystyką ozdób. Coś wybiorę z uzbieranych przez lata zasobów + naturalne, tylko nie wiem jak się dokopię w tym śniegu do jakichś zielonych gałązek
Jeżeli chodzi o przygotowania, to mam dopiero pierniczki i amoniaczki, nastawiony zakwas na barszcz, zawekowany bigos, większość zakupów spożywczych i prawie wszystkie upominki. Od poniedziałku ruszam z konkretami, porządki, gotowanie, pieczenie, ozdabianie domu i przed nim. Na ile mi nadwyrężona ręka pozwoli
U Ciebie widać już świąteczny klimacik!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Wiolka5_7 10:20, 21 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
anpi napisał(a)
Ale ładna, kształtna choineczka i fajne połączenie kolorystyczne. U nas jeszcze nie ma choinki. Jeszcze myślę nad kolorystyką ozdób. Coś wybiorę z uzbieranych przez lata zasobów + naturalne, tylko nie wiem jak się dokopię w tym śniegu do jakichś zielonych gałązek
Jeżeli chodzi o przygotowania, to mam dopiero pierniczki i amoniaczki, nastawiony zakwas na barszcz, zawekowany bigos, większość zakupów spożywczych i prawie wszystkie upominki. Od poniedziałku ruszam z konkretami, porządki, gotowanie, pieczenie, ozdabianie domu i przed nim. Na ile mi nadwyrężona ręka pozwoli
U Ciebie widać już świąteczny klimacik!


eM wybierał
Była wyższa ,ale chciałam taką równo 2 m i jest idealna

U mnie ozdoby te co rok temu.Ta kolorystyka podoba mi się naj....

No to Aniu bardzo dużo już ogarnęłaś na Święta ja jeszcze w lesie ale nie mam spiny. Święta sporo wyjazdowe ,więc szykowania nie ma ,aż tak dużo

Miłych przygotowań! buziaki

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:23, 21 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Pierwszy dzień Zimy
U mnie na wschodzie pogoda iście zimowa, chociaż odwilż się zaczęła .... Ciekawe ile śniegu zostanie do Świąt





Śniegowe góry równe z płotem




Gdzie te trawy i cisy ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:27, 21 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498




Donice na tarasie miały extra kołderkę na mrozy


Hortensje połamane przez śnieg. Jak zginie trzeba będzie je przyciąć,bo wszystko będzie fruwać


____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:29, 21 gru 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Dobrze , że zwiazałam miskanty


Tu też hortki połamane






Miłego dnia dla wszystkich!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
olciamanolcia 12:20, 21 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7079
Ale szczęściara Będziesz miała śnieg na święta ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Anda 14:33, 21 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Bielutko u Ciebie
Miłego rownież
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiaan 14:54, 21 gru 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5200
Wiola, aż się boję ile roślin się połamało pod śniegiem. Hortensje to się zetnie, ale martwię się o niektóre iglaki. Dobrze zrobiłaś z trawami, moje miskanty leżą pod śniegiem, nie zdążyłam związać.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Gardenarium 15:16, 21 gru 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wiola, wycinasz derenie do zera, czy na wyższej wysokości?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies