Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

olciamanolcia 11:25, 09 lut 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6903
Wiolka5_7 napisał(a)
Miłego dnia dla wszystkich!
Ps.dzis -12 ,brr oby ostatnia taka nocka




Chociaż jeden zadowolony z mrozu i śniegu Uśmiech widzę na jego paszczy ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 13:05, 09 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Wiaan napisał(a)
Piesek wygląda na takiego mądrego słodziaka

Wczoraj widziałam u siebie w mieście ŚŚ bo rosną od kilku lat w wielkich donicach. Gdyby ktoś o nie zadbał to wyglądałyby pięknie, ale kompletnie nikt ich nie formuje, nie podcina nadmiaru pni i takie krzaki dosłownie rosną. W sezonie podsadzone chwastami dosłownie, muszę chyba do urzędu napisać nie wiedzą jaki mają potencjał i psują obraz pięknego drzewka.


Nie tylko wygląda a taki jest kochany ,mądry pieszczoch

Tak jeśli się nie dba ,to będzie wyglądać jak chwast.
Koniecznie musisz napisać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:06, 09 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
olciamanolcia napisał(a)


Chociaż jeden zadowolony z mrozu i śniegu Uśmiech widzę na jego paszczy ❤️

Oj tak Sara zadowolona najbardziej

Ja tam czekam na plusy,bo trawę muszę rwać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
olciamanolcia 20:12, 09 lut 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6903
Wiolka5_7 napisał(a)

Oj tak Sara zadowolona najbardziej

Ja tam czekam na plusy,bo trawę muszę rwać

Ja tez bede zrywać Poszerzę troche rabatę tam gdzie mam full werbeny i na samym przodzie posadzę seslerię tylko muszę wykorzystać "okienko" jak moj Niemąż pozostanie w pracy nieco dłużej .. zapewne sie nie kapnie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 20:24, 09 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
olciamanolcia napisał(a)

Ja tez bede zrywać Poszerzę troche rabatę tam gdzie mam full werbeny i na samym przodzie posadzę seslerię tylko muszę wykorzystać "okienko" jak moj Niemąż pozostanie w pracy nieco dłużej .. zapewne sie nie kapnie


Fajnie
Ale my się mamy z tymi chłopami
Jak mojemu zakomunikowałam swoje plany na zrywanie trawnika to mi stanowczo zabronił
Ha ha dobre, palcem się nie dotyka do jego pielęgnacji a chce o nim decydować

Ja chcę to zrobić w pierwszej kolejności,żeby mieć z głowy a potem w marcu wezmę się za cięcie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
April 09:36, 10 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Zaczynam myśleć że mi się dziwny egzemplarz eMa trafił. Nie dość że kosi trawnik, to jeszcze słowem się nie wtrąca w moje uprawy. No chyba tylko żeby mnie powstrzymywać bym się nie przepracowała.

Wiola, jakby twoja Sara miała kiedyś potomstwo to chętnie bym dołączyła do rodziny jako mama oczywiście
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiaan 10:35, 10 lut 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Mój powoli się przekonuje do uszczuplania trawnika i owszem robi swoją minę jak mówię, że będę to czy tamto zmieniać ale pomaga i widzę, że sprawia mu to przyjemność. Moja rodzina i znajomi wiedzą, ze ja to lubię i nie pracuję w ogrodzie bo muszę

Sukcesywnie zmniejszam trawnik ale całkowicie nie chciałabym się go pozbyć, po prostu go lubię zadbana trawa jest naprawdę elegancka, lepiej maleńki trawnik ale ładny, niż połacie zaniedbane, to oczywiście moje zdanie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 12:10, 10 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
April napisał(a)
Zaczynam myśleć że mi się dziwny egzemplarz eMa trafił. Nie dość że kosi trawnik, to jeszcze słowem się nie wtrąca w moje uprawy. No chyba tylko żeby mnie powstrzymywać bym się nie przepracowała.

Wiola, jakby twoja Sara miała kiedyś potomstwo to chętnie bym dołączyła do rodziny jako mama oczywiście


Trafił Ci się skarb nie eM
Mój kosi czasem murawę na działce ,albo przedpłocie ,w sumie tych moich ładnych trawników mu nie daję kosić

W ogóle mój to ma sto odmian na minutę, dopiero mi zabronił zrywać a wczoraj mówi , że płyty się zrobi na ścieżce ale mu już je odradziłam ,przez nawóz z żelazem

Szukamy Sarce kawalera cały czas
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 12:13, 10 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Wiaan napisał(a)
Mój powoli się przekonuje do uszczuplania trawnika i owszem robi swoją minę jak mówię, że będę to czy tamto zmieniać ale pomaga i widzę, że sprawia mu to przyjemność. Moja rodzina i znajomi wiedzą, ze ja to lubię i nie pracuję w ogrodzie bo muszę

Sukcesywnie zmniejszam trawnik ale całkowicie nie chciałabym się go pozbyć, po prostu go lubię zadbana trawa jest naprawdę elegancka, lepiej maleńki trawnik ale ładny, niż połacie zaniedbane, to oczywiście moje zdanie.


Fajnie
Mojego przekonałam do budowy oczka i do zmian już też ale musiał powiedzieć swoje 3 grosze

Ja też lubię piękny zadbany zielony dywanik i będę miała 2 takie ,razem ok 100m2. Więcej już nie uszczuplam

Ja mam na działce cały kawał murawy do biegania itd.wuec trawnika ozdobnego mogę mieć niewiele

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 11:30, 12 lut 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Ciemierniki ,którym na mrozy zrobiłam iglo ,-12 zniosły bez szwanku













Miłej niedzieli wszystkim życzę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies