Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 14:12, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
GorAna napisał(a)
Na stole smakowicie a w ogrodzie, biel kolory podkreśla
Piękna zimowa sceneria
Szalejący wilczur na pewno kochany. Miałam kiedyś takiego

Dziękuję za miłe słowa
Szkoda,że za chwile ta sceneria będzie wspomnieniem
Nasza wilczyca Sara to prawda kochana,daje dużo radości widzę,że duzo osób posiada,posiadało taką psinkę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:23, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Wendy79 napisał(a)
Przyszłam zobaczyć czy może znajdę informację, jak te półkule z cisa prowadzić. Z jednej sadzonki, z kilku? A przy okazji, jako posiadaczka, "kolorowego ogrodu" wspomnę, że tylko bardzo wczesną wiosną, kiedy się zetnie byliny, jest on mało dekoracyjny...Ale ja bardzo lubię ten moment odrastania i rośnięcia wszystkiego w oczach

Moje to maluchy,zadołowałam je i będę sadzić wiosną i formować....to są pojedyńcze sadzonki....foto zaraz po zakupie

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 14:28, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Gardenarium napisał(a)
Pooglądałam sobie mgliste zdjęcia z listopada. Normalnie zjawiskowe kolory i cudne widoki z okna Pozdrawiam.

Dziękuję Danusiu za wizytę u mnie i tak miłe słowa
Też mi się mgliste widoczki z okna podobają ....przez tą cudną jesień w tym roku bardzo polubiłam tę porę roku

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
SlonecznyOgrod 16:31, 19 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Fajnie sobie tworzysz ogród, wydaje się nie taki mały. Pisałaś juz kiedys ime ma powierzchni?
Jeszcze teraz wjazdowa dojdzie i ona tez nie taka mała będzie.
Już się nie mogę doczekać, bo fajnie tworzysz, a to tym bardziej mnie wciąga, bo twoje zakładanie rabat jest takie dobrze ugruntowane, przemyślane.
Qrcze, na prawdę znów mam to uczucie zacieszu
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Wendy79 16:35, 19 gru 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Wiolka5_7 napisał(a)

Moje to maluchy,zadołowałam je i będę sadzić wiosną i formować....to są pojedyńcze sadzonki....foto zaraz po zakupie




Nie takie maluchy, fajne rozczochrańce Nakierowałaś mnie na działanie, dziękuję
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wiolka5_7 17:40, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
SlonecznyOgrod napisał(a)
Fajnie sobie tworzysz ogród, wydaje się nie taki mały. Pisałaś juz kiedys ime ma powierzchni?
Jeszcze teraz wjazdowa dojdzie i ona tez nie taka mała będzie.
Już się nie mogę doczekać, bo fajnie tworzysz, a to tym bardziej mnie wciąga, bo twoje zakładanie rabat jest takie dobrze ugruntowane, przemyślane.
Qrcze, na prawdę znów mam to uczucie zacieszu

Cała działka ma ok.3500 m2,ale odchodzi dom,budynki,wjazd i trawnik w częsci uzytkowej...i zostaje ogród w 3 częściach...przedogródek,część wypoczynkowa z altaną i wjazdowa...nie wiem dokładnie jaka to powierzchnia...może ok 400-500 m2 ,więc nieduzo ...

Fajnie,że ci się podobają moje poczynania teraz to już podchodzę z planem do rabat...nie chcę już później tyle zmieniać,przesadzać co w przedogródku
To czekamy do wiosny,oby jak najwcześniej przyszła ja będę u ciebie podglądać poczynania w ogrodzie a ty u mnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 17:41, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Wendy79 napisał(a)



Nie takie maluchy, fajne rozczochrańce Nakierowałaś mnie na działanie, dziękuję

Wg tych twoich z pina to maluszki poczochrane
Cieszę się,że mogłam pomóc..nie ma sprawy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 20:28, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ty to masz ogród. Można na niego patrzeć i patrzeć. Podziwiam Twoje tempo w tworzeniu kolejnych rabat.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 22:22, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Nowa12 napisał(a)
Ty to masz ogród. Można na niego patrzeć i patrzeć. Podziwiam Twoje tempo w tworzeniu kolejnych rabat.

Dziękuję
Ogród mi się podoba,ale jeszcze dużo do zrobienia a tempo powstawania jest powolne, małymi krokami jak w tytule bo wszystko robię sama,bo mąż nieczasowy i nieogrodowy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 22:54, 19 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)

Dziękuję
Ogród mi się podoba,ale jeszcze dużo do zrobienia a tempo powstawania jest powolne, małymi krokami jak w tytule bo wszystko robię sama,bo mąż nieczasowy i nieogrodowy


Tym bardziej cię podziwiam. Ja bez mojego męża niewiele bym zdziałała. Dziury nie umiem sama wykopać w tym naszym kamieniołomie .
Ale on to nawet lubi. Przynajmniej na razie. Sadzenie - tak, ale przesadzanie - zdecydowanie nie. Skoro roślina jest posadzona to po co ją przesadzać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies