Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

eVka 10:35, 24 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Drugi plan z drzewkami wielopniowymi zdecydowanie lepszy! Świetnie to wymyśliłaś Po co ci tyle trawnika, tylko koszenie i podlewanie. Świdośliwa Lamarcka bdzie się dobrze komponować. Widziałam ostatnio dorodny ładnie prowadzony okaz i aż mi się jej zachciało. Ale mój eMek trawnika broni jak żołnierz kraju!
Chyba tylko bym obwódkę dała po całości w kwadrat.
____________________
Wiolka5_7 10:50, 24 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
effka napisał(a)
Drugi plan z drzewkami wielopniowymi zdecydowanie lepszy! Świetnie to wymyśliłaś Po co ci tyle trawnika, tylko koszenie i podlewanie. Świdośliwa Lamarcka bdzie się dobrze komponować. Widziałam ostatnio dorodny ładnie prowadzony okaz i aż mi się jej zachciało. Ale mój eMek trawnika broni jak żołnierz kraju!
Chyba tylko bym obwódkę dała po całości w kwadrat.

Cieszę się,że Ci się podoba
Właśnie trawnika jak najmniej Ty wiesz ile to pracy

Renia ma boskie Świdośliwy i bardzo mi się podobają,fajnie by kwitła razem z magnolią
To kombinuj miejsce na nią

Żywoplocik zrobiłam dwuramienny,bo by nawiązywał do tego po przeciwnej stronie z trzmielinami z tym jeszcze się zobaczy,bo to mały szczegół
Dzięki Effcia za zdanie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Makusia 14:03, 24 kwi 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
O rany! Ale trudne rzeczy Nic, a nic się nie znam i nic nie doradzę- dla mnie ciemno, prawie noc
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Zakrecona 14:08, 24 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Też się licho znam, ale wizja z drzewkiem do mnie przemawia Nawet sobie je wyobraziłam, u innych mi łatwiej
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Wiolka5_7 15:40, 24 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Makusia napisał(a)
O rany! Ale trudne rzeczy Nic, a nic się nie znam i nic nie doradzę- dla mnie ciemno, prawie noc

Nie takie trudne
Tu się rozchodzi kwestia tego drzewka wielopniowego w tym kwadracie przy bramie ,czy pasuje....

Myslę ,że brakuje teraz takiego wyzszego punktu,bo jest pusto i chcę tam posadzić Świdośliwę wielopniową,bo po drugiej strony bramy jest magnolia wielopniowa Susan,więc myślę,że by to grało
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 15:43, 24 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Cieszę się,że Ci się podoba
Właśnie trawnika jak najmniej Ty wiesz ile to pracy

Renia ma boskie Świdośliwy i bardzo mi się podobają,fajnie by kwitła razem z magnolią
To kombinuj miejsce na nią

Żywoplocik zrobiłam dwuramienny,bo by nawiązywał do tego po przeciwnej stronie z trzmielinami z tym jeszcze się zobaczy,bo to mały szczegół
Dzięki Effcia za zdanie

Dokłądnie, trawnik to najbardziej pracochłonna roślina!

Renii śś są boskie, ty masz doświadczenie z prowadzeniem drzewek wielopniowych (magnolia) więc Twoja będzie równie piękna

Kombinuję, kombinuję ale muszę odczekać do jesienii aż emkowi minie uraz po wycięciu dwóch kwadracików trawnika 1x1m na magnolię i różę pnącą

Aha skoro żywopłocik ma nawiązywać do tego po przeciwnej stronie to będzie pasowało

____________________
AnnaCh 17:46, 24 kwi 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jestem za świdośliwą
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wiolka5_7 17:49, 24 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Zakrecona napisał(a)
Też się licho znam, ale wizja z drzewkiem do mnie przemawia Nawet sobie je wyobraziłam, u innych mi łatwiej

A mi znowu u siebie niby łatwiej tylko chcialam się utwierdzic w przekonaniu,że będzie dobrze grało z tym drzewkiem
Fajnie,że do Ciebie przemawia

Za tą rabatkę i tak będę się brala na przyszlą wiosnę...a jesienią chcę glebę przygotować,bo tam w ziemi są gruzy z fundamentu,więc nie tak hop siup
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 17:50, 24 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
AnnaCh napisał(a)
Jestem za świdośliwą

Super,dzięki Aniu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 17:53, 24 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
effka napisał(a)

Dokłądnie, trawnik to najbardziej pracochłonna roślina!

Renii śś są boskie, ty masz doświadczenie z prowadzeniem drzewek wielopniowych (magnolia) więc Twoja będzie równie piękna

Kombinuję, kombinuję ale muszę odczekać do jesienii aż emkowi minie uraz po wycięciu dwóch kwadracików trawnika 1x1m na magnolię i różę pnącą

Aha skoro żywopłocik ma nawiązywać do tego po przeciwnej stronie to będzie pasowało


Myslę,że ze Świdośliwą nie będzie problemu,bo to nie wynagające drzewka

Mam nadzieję,że eMkowi przejdzie

Myslę,że też ten zywoplocik bedzie pasował

Dzięki Effcia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies