Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 17:34, 23 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Zakrecona napisał(a)
A wujek, to też Ja jakaś kręgosłupowo drętwa się robię, błędy młodości wychodzą



Ja dziś już jak nowo narodzona
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 17:36, 23 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
sierotka napisał(a)
Witaj Wiolu rabata cisowa będzie piękna jak się rozrosnie pozdrawiam ciepło

Witaj
Też tak myślę...że fajnie będą wyglądać cisy zatopione w hakone
Cieszę się ,że Ci się podoba

Pozdrawiam również
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 19:51, 23 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1515
Ja również pełna jestem ochów i achów nad nową rabata super bedzie wyglądać z całością ja chciałam jedna na froncie zrobić tylko po środku magnolia i kulki z tujek w trawach będę podziwiać
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Wiolka5_7 21:18, 23 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
kasiab napisał(a)
Ja również pełna jestem ochów i achów nad nową rabata super bedzie wyglądać z całością ja chciałam jedna na froncie zrobić tylko po środku magnolia i kulki z tujek w trawach będę podziwiać

Dzięki Kasiu

To ja czekam na podziwianie Twojej rabaty
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
kasiab 21:23, 23 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1515
U mnie Wioluś jeszcze dużo pracy z glebą. Bok jest zadowalający jak przekopywalam z gorczyca gdybym miała skończona elewacje i chociaż wytyczone pod ścieżki wtedy już bym sadzila
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Wiolka5_7 21:28, 23 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
kasiab napisał(a)
U mnie Wioluś jeszcze dużo pracy z glebą. Bok jest zadowalający jak przekopywalam z gorczyca gdybym miała skończona elewacje i chociaż wytyczone pod ścieżki wtedy już bym sadzila

Wiem wiem... jak przygotujesz glebę to roslinki będą rosły super
To kiedy planujesz coś sadzić ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:31, 23 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiola, pięknie Ci wyszła nowa rabatka cisowo-hortkowa, Śś musi być wielopniowa, szukaj. Będzie idealną kropką nad I. Koło mnie w szkółce była piękna wielopniowa Śś, odwiedź mnie, kupisz przy okazji drzewko

Co do Lucasa, mam i polecam. Potwierdzam, że niezrzuca liści na zimę ale dla mnie to plus bo mi przesłania część ogrodu.
____________________
Wiolka5_7 22:02, 23 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
effka napisał(a)
Wiola, pięknie Ci wyszła nowa rabatka cisowo-hortkowa, Śś musi być wielopniowa, szukaj. Będzie idealną kropką nad I. Koło mnie w szkółce była piękna wielopniowa Śś, odwiedź mnie, kupisz przy okazji drzewko

Co do Lucasa, mam i polecam. Potwierdzam, że niezrzuca liści na zimę ale dla mnie to plus bo mi przesłania część ogrodu.


Też tak myslę,że Śs wielopniowa będzie pasować
Fajnie,że Ci się podoba dzięki

Szkoda,że tak daleko mieszkasz...buuu....
Pewnie kupię jakiegoś wypierdka w sumie magnolia też nie była duża,a teraz jakie drzewo...

Graby są piękne jakie by nie były
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 23:01, 23 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiola moje ss były bardzo malutkie prawie niewidoczne w kwaterach. Kosztowały 17zl. A teraz po dwóch latach mają jakieś 1.7m.I niesamowicie zgestnialy. Na ostatnich zdjęciach są juz przyciete. Ogalacam je od dołu bo chcę takie parasole jak u Reni ze szmaragdowego. I cały czas dumam czym je podsadzić. Prawie byłam zdecydowana na samą seslerię jesienną ale jak patrzę na Twoją ostatnią rabatę to chce mi się kulek w trawach.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 07:03, 24 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Agi2006 napisał(a)
Wiola moje ss były bardzo malutkie prawie niewidoczne w kwaterach. Kosztowały 17zl. A teraz po dwóch latach mają jakieś 1.7m.I niesamowicie zgestnialy. Na ostatnich zdjęciach są juz przyciete. Ogalacam je od dołu bo chcę takie parasole jak u Reni ze szmaragdowego. I cały czas dumam czym je podsadzić. Prawie byłam zdecydowana na samą seslerię jesienną ale jak patrzę na Twoją ostatnią rabatę to chce mi się kulek w trawach.



Ja też kupię małą pewnie,bo większych nie widziałam ....to fajnie,że w miarę szybko rosnie

Ja miałam sadzić seslerię z cisami,ale Toszka mi odradziła,bo cis lubi wilgotno zanim się dobrze ukorzeni ,a sesleria sucho...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies