Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Wiolka5_7 10:46, 01 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ślicznie jeszcze

Dzięki Sylwia a dziś piękne słoneczko do tego
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:47, 01 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
anpi napisał(a)

Dzięki za przepis,co roku piekę pierniczki Te wyglądają pysznie

Proszę
Ja drugi rok...w zeszłym roku upiekłam z przepisu z neta i miały być miękkie a wyszły twarde jak kamień ....ale rodzinka zachwalała
A z tego przepisu są idealne i w smaku i miękkie w środku
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:53, 01 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
anpi napisał(a)

Daj znać jak byś była w naszych stronach A byłaś w którymś z lubelskich ogródków O.?
Wiolu masz już zaplanowane jaką trawę będziesz siała?Ja ze swojej jestem mega zadowolona.Jej głęboka ciemna zieleń zachwyca mnie niesamowicie.Nie myślałam ,że trawnik może tak cieszyć


Kiedyś dziewczyny zapraszały,ale akurat nie mogłam.....może kiedyś uda się...

Planuję nasiona Barenbrug elite/exclusor....czytałam,że ma piękną zieleń, nie wymaga częstego koszenia , ma drobniutkie źdzźbła.....na ten trawnik przy wjeździe pasuje mi idealnie,bo to będzie trawnik reprezentacyjny

A Ty jaką masz zasianą ? Ja czekam na ten trawnik i też mnie będzie na pewno cieszył,bo to pierwszy mój trawnik a nie perzowisko
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Dorota123 14:36, 01 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jesienny ogród ślicznie się prezentuje. Czy mogę prosić o przepis na miękkie pierniczki? Moje są bardzo długo twarde.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Wiolka5_7 16:19, 01 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Dorota123 napisał(a)
Jesienny ogród ślicznie się prezentuje. Czy mogę prosić o przepis na miękkie pierniczki? Moje są bardzo długo twarde.
Też tak uważam ,dziękuję
Już wysyłam przepis Dorotko ja piekłam jak w przepisie równo 8 min i wyszłyi idealne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nicol21 09:47, 03 gru 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
To i ja się zgłoszę o przepisik nie ma jak sprawdzone przepisy Z góry dzięki!!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
anpi 12:10, 03 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Wiolka5_7 napisał(a)


Kiedyś dziewczyny zapraszały,ale akurat nie mogłam.....może kiedyś uda się...

Planuję nasiona Barenbrug elite/exclusor....czytałam,że ma piękną zieleń, nie wymaga częstego koszenia , ma drobniutkie źdzźbła.....na ten trawnik przy wjeździe pasuje mi idealnie,bo to będzie trawnik reprezentacyjny

A Ty jaką masz zasianą ? Ja czekam na ten trawnik i też mnie będzie na pewno cieszył,bo to pierwszy mój trawnik a nie perzowisko

Wiolu ja posiałam trawę.Jest trochę droga,ale nie żałuję,że odżałowałam Jest bardzo wydajna , gęściutka,mięciutka jak dywanik i ta ciemna zieleń...
Mieszanka zawiera duży procent wiechliny,tak polecanej jak tu na O.czytałam o zakładaniu trawników.
Mam nadzieję,że kiedyś się do nas wybierzesz
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Aurelllia 17:11, 03 gru 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
W ogródku ślicznie wymuskane przed zimą a pierniczki jakie ładne wyszły
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Wiolka5_7 21:05, 03 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
nicol21 napisał(a)
To i ja się zgłoszę o przepisik nie ma jak sprawdzone przepisy Z góry dzięki!!!

Już wysyłam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:17, 03 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
anpi napisał(a)

Wiolu ja posiałam trawę.Jest trochę droga,ale nie żałuję,że odżałowałam Jest bardzo wydajna , gęściutka,mięciutka jak dywanik i ta ciemna zieleń...
Mieszanka zawiera duży procent wiechliny,tak polecanej jak tu na O.czytałam o zakładaniu trawników.
Mam nadzieję,że kiedyś się do nas wybierzesz

Nie słyszałam o tej mieszance, fajne, że jesteś z niej zadowolona
Ja jednak zdecyduję się na tą Barenbrug,bo jest wolnorosnąca

Może kiedyś jakies spotkanie dojdzie do skutku
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies