Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Annak 09:14, 14 gru 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Wreszcie nadrabiam zaległości i jak zawsze Twój ogród też oglądam, bo podziwiam efekty Twojej pracy, chociaż chyba się nie wpisywałam. Trafiłam też na piernikowy przepis i pomyślałam, że wypróbowałabym, bo może z wnuczką bym zrobiła? Byłby to mój debiut, więc potrzebowałabym sprawdzonego przepisu. Czy mogę liczyć na ten od Ciebie? Wielkie dzięki
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
m_gocha 09:50, 14 gru 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
A może ktoś wrzuci tutaj na wątku przepis? Bedzie szybciej a jest sporo chętnych
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Anda 09:54, 14 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
m_gocha napisał(a)
A może ktoś wrzuci tutaj na wątku przepis? Bedzie szybciej a jest sporo chętnych


https://www.ogrodowisko.pl/watek/5397-typografia-ogrodu?page=628#post_5

Też zamierzam je robić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiolka5_7 13:38, 14 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
m_gocha napisał(a)
Wiola cały czas jestem na bieżąco z Twoimi rewolucjami, pomimo że wpisów nie zostawiam. Ale nieczasowa jestem okrutnie Pięknie u Ciebie jest a będzie jeszcze piękniej
Brzóz zazdroszczę (tak pozytywnie oczywiście). Chodzą za mną nieustannie

Widzę u Ciebie już piernikowo-świąteczne nastroje.
Możesz mi wysłać na priv swój przepis na pierniczki? Robię każdego roku, ale chętnie wypróbuje i Twój

Pozdrawiam


Fajnie,że zaglądasz Gosiu do mnie i teraz znalazłaś chwilkę tego czasu to chyba kazdemu brakuje ....
Dzięki za miłe słowa....


Wiesz o brzozach zawsze myslałam,bo mi się podobały....i cieszę się,że jednak znalazłam miejsce na nie....oby zdrowo rosły....
Te odmianowe nie rosną takie duże,więc może i Ty gdzieś wciśniesz ?

Tak u mnie piernikowo-świątecznie....lubię ten czas
Już wysyłam

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:44, 14 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
kasiab napisał(a)
Wiolu zrobiłam pierniczki są mega!!!! Dziękuję za przepis w przyszlym roku robię z podwójnej porcji albo kilka dni przed śwoętami bo mamy 2 dni zrobione a zjedzone co najmniej 30...


Cieszę się,że smakują
U nas też trochę zjedzone....
Najlepsze sprawdzone przepisy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:49, 14 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Annak napisał(a)
Wreszcie nadrabiam zaległości i jak zawsze Twój ogród też oglądam, bo podziwiam efekty Twojej pracy, chociaż chyba się nie wpisywałam. Trafiłam też na piernikowy przepis i pomyślałam, że wypróbowałabym, bo może z wnuczką bym zrobiła? Byłby to mój debiut, więc potrzebowałabym sprawdzonego przepisu. Czy mogę liczyć na ten od Ciebie? Wielkie dzięki


Fajnie Aniu,że do mnie zajrzałaś i podobają Ci się moje zmiany.... dzięki
Ja jestem bardzo zadowolona z tego co jest oby kolejne lata też były pełne zmian,bo jeszcze sporo do zrobienia

Ten przepis jest prosty, pierniczki na pewno wyjdą smaczne
Już wysyłam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 13:50, 14 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Anda napisał(a)


https://www.ogrodowisko.pl/watek/5397-typografia-ogrodu?page=628#post_5

Też zamierzam je robić

Dzięki za szybki odzew
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
basia3012 01:29, 20 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Wiolu, przyszłam obejrzeć świąteczne dekoracje.
Czytałam u Anitki, że też masz trochę czerwonego w tym roku. U mnie też pierwszy rok trochę w wianku jest czerwieni i mikołaj też na czerwono. Ale jeszcze u Ciebie chciałam zobaczyć tę czerwień. Pewnie jeszcze nie zrobiłaś zdjęć.
Pa
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Wiolka5_7 08:21, 20 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
basia3012 napisał(a)
Wiolu, przyszłam obejrzeć świąteczne dekoracje.
Czytałam u Anitki, że też masz trochę czerwonego w tym roku. U mnie też pierwszy rok trochę w wianku jest czerwieni i mikołaj też na czerwono. Ale jeszcze u Ciebie chciałam zobaczyć tę czerwień. Pewnie jeszcze nie zrobiłaś zdjęć.
Pa

Czerwień jest fajna teraz ,gdy szaro-buro
U mnie ozdoby minimalistyczne i czerwieni troszkę,bo nie lubię przesady ,nawet w Święta coś tam wrzucę niebawem

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Aneta1309 18:42, 20 gru 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Pierniki upieczone , jeszcze raz dzięki za przepis
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies