Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

nicol21 19:26, 12 cze 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
Wiolka5_7 napisał(a)


Dzięki
Zmiany gonią zmiany i wszystkie mi się podobają w 100 %

Rabata z cisami mega mi się podoba nic już nie dosadzam , jest idealnie czochy przekwitły a teraz bodziszki zaczynają , no i hakonki i cisy szaleją po tych deszczach
Rabaty przy wjeździe też mi się mega podobają ,nic już nie zmieniam

Właśnie jestem na etapie planowania nasadzeń obok tarasu.... narazie miskanty Morning light zaplanowane

ID na początku były super, większość posadziłam z wlasnych sadzonek. Ale po kilku latach zaczęły się za bardzo panoszyć ,no i po tej ' zimie ' coś kiepsko odbiły,więc się pożegnałyśmy


Super, że jesteś zadowolona z teog jak to wygląda. Jest pięknie, ale najważniejsze jest to że Tobie się podoba!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Nowa12 21:49, 12 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A ja dzisiaj widziałam Rozanne i też mnie korciło żeby kupić. Ale powstrzymałam się bo najpierw wypadałoby pomyśleć gdzie go dać? .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 22:14, 12 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Ania111 napisał(a)


Wiola ,
jaki piękny i ten kolor
super


No piękny Aniu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:16, 12 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Kawa napisał(a)
Wiolus piękne te twoje rabaciska
a rozanne śliczny
ciekawe jak u mnie sobie poradzi ogólnie bodziszki u mnie super sobie dają radę więc jest nadzieja


Kamilko dzięki za pochwały, milo mi
Rozanne spodobał mi się na forum i w końcu kupiłam

Bodziszki podobno nie są kaprysne,więc powinny nam fajnie rosnąć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:17, 12 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
effka napisał(a)

Uroczy tebn bodziszek, może kiedy go sobie kupię, czy on daje radę w półcieniu i suszy?


Nowy Avatarek
To prawda uroczy... niestety nie wiem czy daje radę...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:19, 12 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
nicol21 napisał(a)


Super, że jesteś zadowolona z teog jak to wygląda. Jest pięknie, ale najważniejsze jest to że Tobie się podoba!


Masz rację ,że najważniejsze ,żeby nam się podobało !
Dzięki !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 22:21, 12 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Nowa12 napisał(a)
A ja dzisiaj widziałam Rozanne i też mnie korciło żeby kupić. Ale powstrzymałam się bo najpierw wypadałoby pomyśleć gdzie go dać? .



Masz rację trza najpierw miescówkę zaplanować
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 12:49, 15 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wioluś, pytanie o hakonki to oczywiście do Ciebie .
Czy widziałaś gdzieś na żywo odmianę Sunny Delight? Bo jest mało popularna a ja szukam macry, której nigdzie nie mogę dostać albo bardzo długo trzeba czekać i zastanawiałam się czy brać tę, którą wysłaliby mi w przyszłym tygodniu. Na forum chyba nikt jej nie ma bo nie znalazłam.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 14:56, 15 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Nowa12 napisał(a)
Wioluś, pytanie o hakonki to oczywiście do Ciebie .
Czy widziałaś gdzieś na żywo odmianę Sunny Delight? Bo jest mało popularna a ja szukam macry, której nigdzie nie mogę dostać albo bardzo długo trzeba czekać i zastanawiałam się czy brać tę, którą wysłaliby mi w przyszłym tygodniu. Na forum chyba nikt jej nie ma bo nie znalazłam.


Niestety nie widziałam i nie pomogę nie wiem kto ją ma na 0.
Przejrzałam fotki i bardzo ładna ta hakonka, ja bym brała.... ciekawsza niż zwykła macra
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 21:48, 16 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Znajdź różnicę

3 tyg. temu ....



Dziś

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies