Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

Muszelka 17:54, 16 sty 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Dbasz o detale. Śliczności
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Gardenarium 17:56, 16 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Twój ogród wyróżniają detale, indywidualnie wykonane do tego konkretnego ogrodu, niepowtarzalne. Artystyczne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mirella 18:45, 16 sty 2018


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Przedziwny Ogród ...piękny wiersz .
Spacer odbyłam w ogrodzie,zauroczył mnie,kwiaty,trawy,murki,detale,...
Czyli jestem tuż obok tego prześlicznego wypielęgnowanego ogrodu, zapewne o tej porze roku też urzeka urodą.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
dana1s 19:14, 16 sty 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ja co chwila u Ciebie przesiaduję i wzdycham
Masz piękny, zadbany i dopracowany ogród. Cała rodzinka zdolna, ale spawacz to już bije wszystkich na głowę, ma wspaniały zmysł i umiejętności.
Parapet iście w moim stylu, marzę o takich cudnych oknach!
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Dorota123 21:48, 16 sty 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Tak długo nie mogłam Cię namówić na założenie wątku, ciągle się bałaś jak zostanie przyjęty. Ja dobrze wiedziałam, że się spodoba, bo jak może nie podobać się taki ogród? 4290 wyświetleń w ciągu 6 dni to bardzo dobry wynik oglądalności. Powodzenia
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgataM 22:43, 16 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Muszelka napisał(a)
Dbasz o detale. Śliczności


Dziękuję Bo ogród jest jak kobieta. Biżuteria jest konieczna , Czasami maskuje niedoskonałości
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 22:49, 16 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Mirella napisał(a)
Przedziwny Ogród ...piękny wiersz .
Spacer odbyłam w ogrodzie,zauroczył mnie,kwiaty,trawy,murki,detale,...
Czyli jestem tuż obok tego prześlicznego wypielęgnowanego ogrodu, zapewne o tej porze roku też urzeka urodą.

Dziękuję Mirelko, że mnie odwiedziłaś. Ja należę do osób bardzo samokrtycznych, ale jeśli Ci się podoba yo cieszę się bardzo. Właśnie teraz bardzo mocno sypie, jest pięknie w ogródku.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 22:59, 16 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dorota123 napisał(a)
Tak długo nie mogłam Cię namówić na założenie wątku, ciągle się bałaś jak zostanie przyjęty. Ja dobrze wiedziałam, że się spodoba, bo jak może nie podobać się taki ogród? 4290 wyświetleń w ciągu 6 dni to bardzo dobry wynik oglądalności. Powodzenia


Dorotko,dziekuję Ci za wszystko. Za wielokrotne namowy na założenie wątku ( z takim uparciuchem to trudna sprawa). za piękne zdjęcia(polecam się na przyszłość), za cenne wskazówki.
Ale pamiętaj ,za dwa miesiące - burza mózgów- dekoracje wiosenne. Zaczynamy?
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 23:10, 16 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Gardenarium napisał(a)
Twój ogród wyróżniają detale, indywidualnie wykonane do tego konkretnego ogrodu, niepowtarzalne. Artystyczne.


Droga Pani Danusiu, jest mi ogromnie miło gdy czytam Twoje słowa. Jak już wcześniej pisałam , ogród jest jak kobieta, wiec potrzebuje ozdób ( oczywiście w rozsądnych ilościach). Dzięki zdolnościom mojego młodszego syna, mogę je mieć w ogródku. Ma duże zdolności artystyczne, więc każdy pomysł bez trudu wykonuje( oczywiście w miarę swojego wolnego czasu).
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 23:18, 16 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
To były pierwsze róże, które wykonał do trzech pergoli. A później były coraz trudniejsze rzeczy

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies