Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przedziwny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedziwny Ogród

AgataM 19:13, 07 sie 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
greg66 napisał(a)
Przebogato i kolorowo czyli tak jak lubię[/quo

Taka ilość roślin daje moc Ja też tak lubię
Pozdrawiam





____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 19:23, 07 sie 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
gogo napisał(a)
Agatko, pospacerowałam alejkami, podziwiałam kwiaty i ozdoby, zachwyciłam się ogromną gipsówką /zgapiłam od Ciebie i posadziłam w liliach, ale jeszcze marna/, a potem usiadłam w przepięknym kąciku wypoczynkowym


Grażynko, jak miło ze znalazłaś czas na odwiedziny u mnie. Zapraszam, zapraszam







____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Nowa12 21:43, 07 sie 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ależ pięknie u Ciebie. Ten mostek, dekoracje ogrodowe, mnóstwo kwitnących roślin i kolorowo. Super to mało powiedziane. Pokazuj więcej .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SlonecznyOgrod 21:54, 07 sie 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
AgataM napisał(a)












Agatka ślicznie masz o każdej porze roku, a Maja się czasami do Ciebie nie wybiera? Chętnie bym obejrzała taki odcinek

Pokazywałaś taką piękną róże w czerwcu, podobna jest do mojej Pirouette, czy może to być taka sama ?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Agatorek 23:26, 07 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
AgataM napisał(a)







Piękne ujęcie pięknego ogrodu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Ewa777 18:04, 08 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Brakuje nam więcej zdjęć z Twojego pięknego ogrodu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AgataM 21:46, 09 sie 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ewa777 napisał(a)
Wspaniałe widoki Ten z mostkiem zwłaszcza
Teraz królują u Ciebie lilie Świetnie wygląda rabata przy ścieżce z żółtymi liliami



Ewuniu dziękuję.....Staram się ciągle udoskonalać moje rabatki. Mostek również
Lilie wsadzone w ubiegłym roku już przekwitły i w większości są przycięte. Kwitną mi teraz lilie wsadzone wiosną. A we wrześniu zakwitną lilie wsadzone na początku lipca.

Rabata przy ścieżce ciągle się zmienia.... Wiosną kwitło tam dużo białych tulipanów, później lilie. Teraz hortensje Magical Mont Blanc, różowe jeżówki i cynie z własnego siewu, a niedługo zakwitną na biało rozchodniki okazałe Stardust. Planuję w przyszłym roku wsadzić tam róże Marchenzauber.

Ewuniu, wedle życzenia kolejne fotki ogrodu
Pozdrawiam








____________________
AgataM Przedziwny Ogród
AgataM 22:05, 09 sie 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Alija napisał(a)
Agatko! Piękne zdjęcia pięknego ogrodu. Żółte lilie cudne, wyobrażam sobie, jak pachną.
I mostek i murek super! Piękne miejsce stworzyłaś.



Dziękuję bardzo Zapach tych lilii był intensywny , szczególnie wieczorem. Bardzo mi się rozrosły. W tamtym roku wsadziłam po 2,3 cebulki. W tym roku podwoiły swoją ilość.

Z mostka i murków bardzo się cieszę. Jeszcze jeden mały murek kiedyś mąż mi wymuruje na zakończeniu trzeciej alejki. Mam jeszcze jedną nie zamontowaną pergolę. Może się kiedyś doczeka Taka jak na poniższej fotce.





____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Alija 22:18, 09 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
AgataM napisał(a)







Agatko! Pięknie u Ciebie, jak w bajce. Darcia coś wspominała o Mai, też bym chętnie obejrzała odcinek Mai z Twoim ogrodem w roli głównej.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
BASIA8 09:34, 10 sie 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Piękne fotki, piękny ogródeczekbrakuje Nam zdjęć od Ciebie. Czekamy na więcej zdjęć i na częstsze wizyty na forum
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies