Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Gardenia 2018 - 24.02 (sobota)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gardenia 2018 - 24.02 (sobota)

ElzbietaFranka 21:43, 25 lut 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
sylwik69 napisał(a)
Szkoda że mimo czekania na antresoli,nikogo nie spotkałam podobnie jestem zawiedziona targami jak większość.Kupiłam tylko 3 roślinki reszta to ozdoby,dekoracje do domu





Ładne foty, ale tak jak pisałaś i z fot wynika to art dekoracyjne do ogrodu to duży przemysł.
Na focie bliskie mojemu sercu choiny kanadyjskie i derenie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nallar 02:00, 26 lut 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kokesz napisał(a)

Byłam o 12:00 poznałam Renatę Ryskę po okularach dobrze, że ich nie zmieniła tak jak fryzurkę a i tak przeszłam obok,cofnęłam się i zapytałam czy to ona
Na antresoli było sporo ludzi, siedzieli grupkami, sama się zastanawiałam, czy kobietki przy sąsiednim stoliku nie są przypadkiem z O.
Ja mam słabą pamięć do twarzy i Ciebie bym nie poznała...w ubiegłym roku byłam nowa na takim spotkaniu i widziałam dziewczyny tylko raz a później tylko na zdjęciach.
Może na przyszłość po prostu wymienić się telefonami będzie łatwiej się odnaleźć?

A może identyfikatory z logo forum? Trzeba zapytać Danusi czy miałaby coś przeciwko temu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
evel 08:52, 26 lut 2018

Dołączył: 13 lut 2014
Posty: 87
Sebek napisał(a)
Stoisko z cudnymi dekoracjami


Kolejne ze świetnymi dodatkami - nawet te donice nie były tak drogie jakbym się tego spodziewał





Czy ktoś wie co to za donice? Takie właśnie pilnie potrzebuję...
Sebek 11:46, 26 lut 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Priv
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
yolka 12:21, 26 lut 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Z przyczyn zdrowotnych nie mogłam być na Gardeni, z przyjemnością obejrzałam wstawione przez Was fotki.
Czytam, że na antresoli spotkania odbywały się w podgrupach...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
iwonkap 13:13, 26 lut 2018

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Sebek napisał(a)
Priv

Prosba o namiar
Gardenarium 13:36, 26 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nallar napisał(a)

A może identyfikatory z logo forum? Trzeba zapytać Danusi czy miałaby coś przeciwko temu.


Oczywiście, że nie mam nic przeciwko Już nawet grupa lubelska z takimi wystąpi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwik69 15:52, 26 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kokesz napisał(a)

Byłam o 12:00 poznałam Renatę Ryskę po okularach dobrze, że ich nie zmieniła tak jak fryzurkę a i tak przeszłam obok,cofnęłam się i zapytałam czy to ona
Na antresoli było sporo ludzi, siedzieli grupkami, sama się zastanawiałam, czy kobietki przy sąsiednim stoliku nie są przypadkiem z O.
Ja mam słabą pamięć do twarzy i Ciebie bym nie poznała...w ubiegłym roku byłam nowa na takim spotkaniu i widziałam dziewczyny tylko raz a później tylko na zdjęciach.
Może na przyszłość po prostu wymienić się telefonami będzie łatwiej się odnaleźć?

Podobnie jak Ty w ubiegłym roku byłam "nowa" i te osoby z którymi zamieniłam kilka słów nie udało mi się odnaleźć.Identyfikatory lub konkretne miejsce spotkania pewnie rozwiązałoby problem ! pozdrawiam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Aga 19:51, 26 lut 2018


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam byłam na targach gardenia i mam kilka zdjęć.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Juzia 19:53, 26 lut 2018


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Sebek napisał(a)

W ogóle właściciel stoiska okazał się bardzo rozeznany w branży, bo zadał mi jedno ważne pytanie na wstępie - A pan to Sebek z forum?


Hahahahaha!!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies