Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zapachów u Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zapachów u Jasi

Basieksp 21:22, 12 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10247
Witam. Trochę podsłuchałam, pooglądałam i czekam z niecierpliwością na jutrzejszy odcinek Maji. Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
basia3012 21:35, 12 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Poziomka napisał(a)


te mury wydawały się początkowo przekleństwem - podwórko otoczone z trzech stron murami z czwartej drewniana ściana stodoły (niestety stodoły już nie ma ), dopiero pnącza zmiękczyły całość. Rosną na murach które są moją własnością , przy hektarze murów sąsiada posadziłam krzewy, które tworzą liściasty żywopłot.

31.05.2017




a tutaj "pożyczam" cis i lilaka od sąsiadki, reszta jest moja

25.05.2017



Jasiu, jutro będę oglądała Twój ogród. Już się cieszę.
Pięknie masz w swoim ogrodzie, klimatycznie. Przeglądając zdjęcia zauważyłam krzew podobny do mojego. Chodzi mi o ten na trzecim zdjęciu, w prawym, dolnym rogu, kwitnący na biało. Czy to kalina japońska?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:40, 12 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Poziomka napisał(a)


Te kwiatki to tojad lisi.
W przyszłych latach mam zamiar zastąpić wisterię , która obrasta dom, dwoma powojnikami Sweet Summer Love . Polecasz go ?










A na ostatnim zdjęciu to czarny bez? Piękne powcinane listki.
Obejrzałam wiele, wiele zdjęć z Twojego ogrodu. I naprawdę zachwyca każdą roślinką, każdym krzewem, drzewkiem. Oj, jutro będzie uczta dla oczu.: Już dzisiaj dziękuję za nią.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Basieksp 21:55, 12 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10247
Takie mury dodają tylko uroku Ja uwielbiam takie klimaty Gdybym tylko miała jakąś szopkę z czerwonej cegły
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:17, 13 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Poziomka napisał(a)
Sylwio w niedzielę będzie premiera w ramach odcinka tzw.specjalnego. Zwykle Maja w Ogrodzie nadawana jest w niedzielę, ale z okazji Świąt jest też w poniedziałek.
Powtórki będą we wtorek godz.15.25 , środę godz.11.20 ,czwartek 18.25 ,sobotę 12.55.
Potem będzie on jeszcze emitowany w kolejności odcinków jako odcinek 32 w październiku.

Bardzo Ci dziękuję Do października się nie doczekamBędę chciała teraz jakoś obejrzeć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wendy79 09:52, 13 kwi 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Cudowne miejsce, bardzo dobrze zaczął się ten Świąteczny Poniedziałek. Moje gratulacje.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
jolanka 09:54, 13 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Właśnie obejrzałam Twój ogród na nowo. Wspaniałe się prentowal a Ciebie kamera po prostu uwielbia Cudownie wszystko wyszło, gratuluję
Pamiętam wspaniałe agapanty, których Maja nie pokazała
Odbierz priv
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 09:56, 13 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41913
Obejrzałam z wielka przyjemnoscia, trochę inny, wcześniejszy ogrod niż my bylysmy
Bo to chyba tylko czerwiec ?
Cudny klimat i ta obfitość kwiatów to to co lubie szkoda ze zapachów nie czuć
Dalii trochę zabrakło ...
Pozdrowienia zostawiam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
sylwia_slomc... 10:30, 13 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Jasiu jestem pod takim wrażeniem ........słów mi brakło........ najpiękniejszy prezent jaki dzisiaj dostałam to spacer po Twoim cudownym ogrodzie. Nieziemski, romantyczny, tak sobie Raj wyobrażam. Piękniejszego ogrodu nie widziałam do tej pory. Róże tej wielkości.....niesamowite. Nie wyciągnęliby mnie z Twojego ogrodu za żadne skarby Emuś nie może wyjść z zachwytu nad piękną architekturą ceglaną, a ja jestem zauroczona jak otuliłaś budynki roślinami. Za pielęgnację powinnaś dostać złoty medal, bo my już wiemy ile pracy kosztuje utrzymanie ogrodu tak niezwykle naturalnego by był tak zadbany. Podtrzymuję to co już pisałam nie raz Twój ogród jest dla nas niedoścignionym wzorem Gratulacje takiego ogrodu, ale też niezwykłej naturalności przed kamerą, jakby jej tam wcale nie było z Wami W wielu momentach czułam się jakbyś mnie znała na wylot, mamy bardzo dużo wspólnego ze sobą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgnieszkaW 10:32, 13 kwi 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jasiu, odbyłam telewizyjną cudowną podróż po Twoim ogrodzie. To kwintesencja smaku, gustu, wiedzy i doświadczenia oraz...miłości do roślin.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies