Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kwiatowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kwiatowy

deszczowymaj 19:16, 14 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
violaskom napisał(a)

przydało by się jeszcze coś pomarańczowego. Co kwitnie o tej porze w kolorze pomarańczowym?


hmmm biorąc pod uwagę fakt ,że i szałwia i kuklik powtarzają kwitnienie (bo kuklik chyba też powtarza ?) to na drugie kwitnienie mogły by załapać się z jeżówkami oczywiście
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
violaskom 19:21, 14 sty 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Asia nie pamiętam czy kuklik powtarza kwitnienie. Chciałabym coś pomarańczowego kwitnącego w tym samym czasie. To jest chyba połowa maja. Lubię takie zestawienie kolorów i chciałabym je powtórzyć.

____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 19:23, 14 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
W połowie maja wczesne irysy pomarańczowe?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ania111 19:28, 14 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
violaskom napisał(a)
Moje pelasie mężnieją!






Viola ,

cudo
____________________
Ania Spelnione marzenie
deszczowymaj 19:28, 14 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
A kuklik szkarłatny ..?

a swoją drogą..to nawet nie wiedziałam ,że one tak wcześnie kwitną
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
violaskom 19:33, 14 sty 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Anda napisał(a)
W połowie maja wczesne irysy pomarańczowe?


Ewa bardzo podoba mi sie ten pomysł. Muszę rozglądać sie za irysami, bo takich nie mam. Ale pomysł super!! Napaliłam się!!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 19:33, 14 sty 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
deszczowymaj napisał(a)
A kuklik szkarłatny ..?

a swoją drogą..to nawet nie wiedziałam ,że one tak wcześnie kwitną

Dlatego jest mała szansa by zakwitły w tym samym roku.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 19:35, 14 sty 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Ania111 napisał(a)



Viola ,

cudo

Aniu widziałam, że wysiałaś żeniszka i jeżówkę. Niedługo takie będą Twoje siewki.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 19:43, 14 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
violaskom napisał(a)


Ewa bardzo podoba mi sie ten pomysł. Muszę rozglądać sie za irysami, bo takich nie mam. Ale pomysł super!! Napaliłam się!!


No właśnie ja też. Właśnie zaczynam czytać nowo zakupioną książkę na temat irysów.
Zobacz, jakie piękności są na rynku - ceny też niezłe

https://www.iris4u.de/schwertlilien-katalog/?p=1
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
violaskom 20:04, 14 sty 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Anda napisał(a)


No właśnie ja też. Właśnie zaczynam czytać nowo zakupioną książkę na temat irysów.
Zobacz, jakie piękności są na rynku - ceny też niezłe

https://www.iris4u.de/schwertlilien-katalog/?p=1

O Matko Boska!!! Chyba dziś nie zasnę! Są cudne!!!! Nie umiałabym się na teraz zdecydować. Podoba mi się Firebird Suite; Fragrant Offering; Lovely Seniorita; Orange Crush Cocktail. Brałam na razie pod uwagę tylko pomarańczowe, ale jest tyle przepięknych, że ciężko by było coś wybrać. Ceny bardzo wysokie ale czy wiesz jak duże są kłącza? U nas są po 7-15 zł ale to bardzo małe sadzonki i trzeba czekać przynajmniej 2 lata by zaczęły jakoś wyglądać. Może te są większe?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies