ronin
19:38, 27 lut 2018

Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 274

Serdecznie zapraszamy na I Podkarpackie Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, które odbędą się 10-11 marca 2018 roku w G2A Arena w Jasionce.
Podczas targów GARDEN EXPO znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do ogrodu. Narzędzia, maszyny i akcesoria do pielęgnacji ogrodu, środki ochrony roślin a także przegląd oferty szkółek roślinnych oraz firm związanych z branżą florystyczną i architekturą ogrodową. Dodatkowo kącik porad ekspertów.
Targom towarzyszyć będzie strefa produktów regionalnych wytwarzanych na Podkarpaciu. Targi dają uczestnikom duże możliwości poznania trendów w ogrodnictwie, ale także są świetną okazją dla wystawców, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców.
Więcej informacji na stronie wydarzenia http://garden-expo.pl
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.
Instagram Ogrodowiska
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.
Instagram Ogrodowiska