Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Ogród Botaniczny w Krakowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Botaniczny w Krakowie

Krakus 09:12, 23 kwi 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
szkoda że nie dałem rady bo widać że spotkanie się udało mimo zakorkowanego miasta

może następnym razem...
____________________
Zielonym do góry...
margaretka3 09:21, 23 kwi 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Spotkanie byłoby fajniejsze, gdyby moje dzieci nie miały zupełnie innych upodobań roślinnych niż moje A im się egzotyki zamarzyły.
Dziewczyny, jesteście tak energiczne i żywiołowe, że każdej bym choć trochę tej energii zabrała i nic by Wam nie ubyło

Nie zrobiłam żadnego zdjęcia w Botanicznym.
Pstryknęłam tylko nowe miejskie nasadzenia w okolicy Ronda Mogilskiego.
Sidośliwy, brzozy, trawy i byliny


____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:22, 23 kwi 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Krakus napisał(a)
szkoda że nie dałem rady bo widać że spotkanie się udało mimo zakorkowanego miasta

może następnym razem...

Ależ nie było korków! Przejechałam 20 km w ciągu 25 minut
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
abiko 12:59, 23 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Dzięki Sylwia za fotki, jak zwykle jesteś niezastąpiona. Jak słyszałam jak się latami wymieniałyście to wymiękłam

Bardzo się cieszę, że poznałam nowe dziewczyny. Młodzież rośnie aż miło popatrzeć
Ogród faktycznie nie zachwyca niestety, ale nas za to było widać i słychać w każdym zakątku więc jak napisała Agania, tylko zyskał
Do następnego
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
kasja83 14:51, 23 kwi 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Fajne spotkanie...szkoda, że choć tak niedaleko nie udało mi się dotrzeć.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Waclaw 17:30, 23 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sylwia_slomczewska napisał(a)



Od lewej
Iwonka( Wzgórze chaosu), Ja ( Ranczo Szmaragdowa Dolina), Anitka(Mój azyl na wichrowym wzgórzu), z przodu Abiko ( Ogródkowe perypetie), dalej w prawo Magleska( Ogród z Wilkiem), Agania(Ogrodowe radości i rozterki - Ogród Agani), za Nią Kasiek(Ogród pełen złudzeń i niespodzianek) i Margzretka3 (Ogród od nasionka...z widokiem na Lanckoronę)

Super było Was zobaczyć i poznać nowe osoby, Świetne jesteście Dzięki za przemile spędzony czas, a Ogród powinien otworzyć kawiarenkę
Facet w niebieskiej koszuli to mój EMRobił za tragarza Dziewczyny były z dzieciaczkami


Fajnie było Was zobaczyć. Szkoda, że mnie tam nie było. Może następnym razem się uda?

Pozdrawiam wszystkich
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 21:10, 23 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
abiko napisał(a)
Dzięki Sylwia za fotki, jak zwykle jesteś niezastąpiona. Jak słyszałam jak się latami wymieniałyście to wymiękłam

Bardzo się cieszę, że poznałam nowe dziewczyny. Młodzież rośnie aż miło popatrzeć
Ogród faktycznie nie zachwyca niestety, ale nas za to było widać i słychać w każdym zakątku więc jak napisała Agania, tylko zyskał
Do następnego

Aguś w Twoja metrykę i tak nikt nie wierzy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 22:58, 23 kwi 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Dziękuję Wam Kochani za wczorajsze popołudnie Mega sympatyczna ta nasza małopolska grupa. Już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania Nie wiem kiedy Sylwia zrobiła tyle zdjęć, ogród botaniczny w twoim obiektywie wygląda na prawdę dobrze. Masz oko dziewczyno i piękny kapelusz Raz jeszcze buziaki dla wszystkich i do następnego!!!
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anitka 11:10, 24 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Ja oczywiście ostatnia dotarłam z podziękowaniami Bardzo się cieszę, że wszystkich poznałam. Teraz jak będziemy ze sobą pisać to z wiankiem na drzwiach już nie tylko będziecie mnie kojarzyć.
Zdjęć zrobiłam tylko trzy, bo w takim towarzystwie sympatycznych na innych rzeczach czas upłynął. Ale Sylwia jak zwykle ze swoim na pasku aparatem wszystko ogarnęła. Nawet i tu ptaszków na fotkach nie zabrakło.
Dobrze, że jednak nie ma tam kawiarenki, bo by nas siłą z niej wypraszali. W takim wyborowym i przesympatycznym towarzystwie fajnie czas upływa.
Odlotowa, pełna energii i pozytywnego szaleństwa ogrodowego ta nasza grupa małopolska Nawet pogoda z nami współpracowała.
Buziaki dla wszystkich.

____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Milka 13:42, 25 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dziękuję za relację, fantastyczne spotkanie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies