Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od planów do... spełnienia marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Od planów do... spełnienia marzeń

ania_wesola 14:39, 20 wrz 2014


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
agatanowa napisał(a)


Aniu, wyczytałam u siebie tę wspaniałą nowinę Gratuluję serdecznie, u Ciebie to już duzy, odchowany "chłop" Już ile ma 3 m-ce? A imię można poznac?

Zdrowia życzę



A teraz to nasza młodsza pociecha to ma już 5 miesięcy, a na imię naszemu rozrabiace Mateusz. Jak nie znaliśmy jeszcze płci to miała być... Agatka
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
ania_wesola 14:45, 20 wrz 2014


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Ewkakonewka napisał(a)
Witam i ja sąsiadkę Jak się synio chowa? Budowa i małe dzieciątko to jest wyzwanie dopiero, a nie tam przesadzić kwiatka w tą czy w tą hihihihi Wrzuć zdjęcia jakieś


Jak to mówi moja córka synuś "rośnie jak drożdże". Kwiatki to mam nadzieję że już na wiosnę zaczniemy sadzić jak wszystko po budowie uprzątniemy.
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Ewkakonewka 15:20, 20 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
O też miałam mieć Agatkę, a mam 2 synów
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
chojna 13:20, 21 wrz 2014

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Wpadłam z rewizyta
Będę zaglądać na pewno

Ja też chciałam najpierw sadzić, potem się budować, ale na szczęście stało się inaczej. Panowie budowlancy zaanektowali dla siebie (pomimo mojego sprzeciwu) każdy kawałek 1300 m działki.

Zaznaczam Cię Aniu i zapraszam do siebie.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Ewkakonewka 11:37, 30 wrz 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Szykuje się spotkanie, zajrzyj do mnie ustalamy termin
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Ewkakonewka 10:29, 12 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Kupiłaś brzozy? pozdrawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
ania_wesola 17:25, 02 gru 2014


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Niestety jeszcze nie
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Ewkakonewka 13:49, 21 cze 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Co tam u Ciebie słychać? Działasz trochę? Pozdrowienia zostawiam
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Betka 11:22, 23 cze 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witam!
Zaznaczam co bym wątku nie zgubiła
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
ania_wesola 22:57, 24 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Moi Drodzy ogrodomaniacy, u mnie do prawdziwego ogrodu jeszcze daleko (dzieci, praca i wszelkie prace wykończeniowe w domu pochłanieją baaaardzo dużo czasu) co prawda ale potrzebuję waszej rady ponieważ jeśli wszystko dobrze pójdzie to powstanie ... pierwsza rabata przed domem. Po usypaniu podjazdu powstał prostokąt o wymiarach 10 m x 2 m. Podobają mi się i bukszpany i turzyce i wszelkie kuliste formy ale nie za bardzo wiem co byłoby najlepsze. Rabata jest od strony północnej. Chciałabym aby była atrakcyjna przez cały rok ale żeby to nie było kilka krzaczków obsypanych białym żwirkiem i koniec ponieważ również kwiaty są bardzo mile widziane. Pomóżcie proszę Poniżej zamieszczam zdjęcie
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies