Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Tinka 18:51, 12 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Ja przesłałabym to zdjęcie zainteresowanemu,żeby zobaczył,w jaki sposób paczki są pakowane...
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Basiaw 07:34, 13 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
madlen napisał(a)
Ja osobiście polecam Szkółkę Konieczko Gogolin - co prawda nie kupowałam wysyłkowo ale sama odbierałam - przynajmniej wiem że mają swoje rośliny i bbbb. duży asortyment - polecam


Wybór mają rzeczywiście ogromny, ale mam wrażenie, że jak wysyłaja paczkę to wypychają to, co im nie schodzi w 'normalnym" trybie sprzedaży. Nie chcę nikogo krzywdzić, ale roślinki, które od nich dostałam 2 lata temu były dośc kiepskiej postury.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 07:50, 13 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Rozmawiamy głównie o sprzedawcach roślin ozdobnych a ja w tym roku chcę dosadzić trochę malin, do tego poeksperymentować z borówką amerykańską, może dołożę i jagodę kamczacką, żurawinę? Czy macie sprawdzonych sprzedawców tego typu roślin?
____________________
Nasz mały, zielony świat
bociek 18:05, 13 mar 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Basiu, dziekuje Ci za to pytanie. Mnie tez interesuje sprawdzone zrodlo dla borowki Poleccie sprawdzone miejsca
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Basiaw 07:51, 14 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Przekopałam wątek, ale nie widzę, czy była juz mowa o sklepie www.cebule.pl , bogata oferta, ceny przyzwoite, ale jak jest naprawdę? Może ktoś już tam kupował?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Sebek 10:03, 14 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Chyba MarekW - zadowolony był, pisał, że dokupi. Ale czy zakwitnie mu to co kupił - będziemy paczyli
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 10:21, 14 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Basiaw napisał(a)
Przekopałam wątek, ale nie widzę, czy była juz mowa o sklepie www.cebule.pl , bogata oferta, ceny przyzwoite, ale jak jest naprawdę? Może ktoś już tam kupował?

ja, dzisiaj może już paczka przyjdzie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 10:24, 14 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Jagna napisał(a)

szanująca się firma 2 dni temu przysłała mi otwarta paczkę, na szczęście nic nie zginęło


GLS heheh no cóż. A nadawca ryzykuje takim pakowaniem. Widac na drodze nie trafił sie ogrodnik

PAMIĘTAJCIE!!!!! Macie prawo otworzyć przesyłkę przy kurierze i sprawdzic jej zawartość. Jeśli cos jest nie tak spisujecie protokół szkody i /lub ewentualnie wio z powrotem do nadawcy.


wysłałam zdjęcie, przeprosili, to szczęście ,że nic nie zginęło
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basiaw 13:20, 14 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Aniu, czekam na wieści o odczuciach po rozpakowaniu przesyłki
____________________
Nasz mały, zielony świat
Joaska 19:01, 14 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
No to ja w ramach małej przestrogi:

na zdjęciu widać RH cunningham's white zakupione na allegro - te mini mini, no i te złapane dzisiaj przy okazji kupowania ziemi do tych mini mini w OBI- a cena taka sama!! tyle że minimini droższe były o dostawę
tak że, żeby kupić trzeba "pomacać"

W sumie to niby nic sie nie stało bo małe też urosną ale .... różnica powiedziałabym - spora
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies