Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Pola 21:38, 29 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
No widać Jagna że solidna firma
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
stychaz 22:13, 29 mar 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Nie rośliny ale powiązane - donice. Polecam. Kupiłam, dostawa na drugi dzień, nic nie było uszkodzone i mają promocję na donice z włókna szklanego.

www.salon-natur.pl/

Co do roślin - również polecam Ogrody Traw.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Jagna 22:26, 29 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
NAprawę polecam . Jutro jeszce zrobię roslinki. A nadmienie, że kontakt był stały i bardzo miły. ostatni mail to informacja o wysyłce ( wczesniej pani zapytała czy to dla mnie właściwy moment) i informacje jak zabezpieczyc rosliny teraz kiedy jeszcze pogoda zmienna.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
monteverde 22:33, 29 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
w tej chwili nie sprzedaje żadnych roślin
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basiaw 07:17, 30 mar 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Mam pytanko do osób, które kupiły w tym sezonie nasionka pomidorów w pomidorlandia.pl - czy już Wam wykiełkowały?
Ja wysiałam w minioną sobotę, wydaje mi się, że powinny zacząć wystawiać główki z ziemi, ale jeszcze zupełnie nic nie widzę a przecież pomidory dosć szybko kiełkują. Jeśli ktoś wysiewał wcześniej ode mnie rozsadę i juz pomidorki rosną, to powiedzcie mi proszę po ilu dniach Wam wykiełkowały.
____________________
Nasz mały, zielony świat
popcorn 09:15, 30 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basiaw napisał(a)
Rozmawiamy głównie o sprzedawcach roślin ozdobnych a ja w tym roku chcę dosadzić trochę malin, do tego poeksperymentować z borówką amerykańską, może dołożę i jagodę kamczacką, żurawinę? Czy macie sprawdzonych sprzedawców tego typu roślin?


Wczoraj odbieralam osobiscie. Szkolka blisko Lodzi w Brzezinach, prowadza sprzedaz wysylkowa.
Ladne sadzonki. Zurawina chyba 4-5 odmian po 5 zl, borowka amerykanska roczna 7,5 zl, 2-letnia 12,5 zl, jagoda kamczacka tak samo (roczne i 2letnie kupilam). Polecam! przemila obsluga, kupilam 13 sadzonek i 1 gratis dostalam
uzytkownik rosliny_net
http://allegro.pl/sklep/12881396_swiat-sadzonek
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:18, 30 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sebek napisał(a)

Ha! Wiem, że na allegro, ale czy ktoś ma sprawdzonego sprzedawcę ???


E-iglaki podpadły złą jakością

Popcarol kupiła bukszpany u nico2000_2005 - i była zadowolona - też będę u niego kupować - ale też bukszpany


Sebku kupiles? Bo nie odpowiedzial na mojego maila, nic nie wystawia... a tez bym chciala (jeszcze!
____________________
Mój nowy ogródek
Tinka 10:29, 30 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Ja właśnie czekam na swoje paczki z roślinkami.Odbieram pierwszy raz,czy moge otworzyć paczkę zanim zapłacę?
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 10:32, 30 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Jagna napisał(a)
Dziś dostałam ostatnia z "zimowych" zakupów za tzw. "urodzinowe".
moje miskanty:
Miscanthus 'Kleine Silberspinne' 5 szt ( 5 zl /szt)
Miscanthus 'Variegatus' 4 szt ( 9 zl/szt)
Miscanthus 'Gracillimus' 5 szt (5 zl/szt)




były niesamowicie zapakowane. Każda roślina osobno potem wszystkie razem. A na końcu całość przymocowana sznurkiem do dna kartona. Nic im sie nie mogło stać.
Rośliny kupiłam u Allegrowicza OGRODY_TRAW http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11881016. i polecam!


Bardzo jestem ciekawa jak wyglądają po odpakowaniu.Niecierpliwie czekam na zdjęcia,bo też chcę zamówić.Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 14:03, 30 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Szkoda,że nie wstawiacie zdjęć roślin po odpakowaniu...Chciałam porównać swoje otrzymane dzisiaj,z firmy Ogrodniczy Raj
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies