Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Tinka 11:41, 31 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Dziękuje za zdjęcia.Fajnie by było gdyby każdy z Nas wstawiał zdjęcia roślin zaraz po otrzymaniu przesyłki.Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 11:44, 31 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Martek napisał(a)
ZNIEWALAJĄCY ZAPACH - TUBEROZA WONNA - masz ją ??????????

Tak zamówiłam cebulki.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
monteverde 11:47, 31 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tinka napisał(a)

ZNIEWALAJĄCY ZAPACH - TUBEROZA WONNA - masz ją ??????????

Tak zamówiłam cebulki.

Tinka miałam tuberozę, ale przez zapach bardzo duszący oddalam znajomej
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 11:48, 31 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
asc napisał(a)

Mam pytanko do osób, które kupiły w tym sezonie nasionka pomidorów w pomidorlandia.pl - czy już Wam wykiełkowały?
Ja wysiałam w minioną sobotę, wydaje mi się, że powinny zacząć wystawiać główki z ziemi, ale jeszcze zupełnie nic nie widzę a przecież pomidory dosć szybko kiełkują. Jeśli ktoś wysiewał wcześniej ode mnie rozsadę i juz pomidorki rosną, to powiedzcie mi proszę po ilu dniach Wam wykiełkowały.


Wykiełkowały w ciągu kilku dni..nie pamiętam, ale max. tygodnia. Może za głęboko posadziłaś???Kolega kupowałe te pomidory, ja kupiłam i wzeszło 100%

już i u Basi wzeszły
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tinka 11:52, 31 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
monteverde napisał(a)


ZNIEWALAJĄCY ZAPACH - TUBEROZA WONNA - masz ją ??????????

Tak zamówiłam cebulki.

Tinka miałam tuberozę, ale przez zapach bardzo duszący oddalam znajomej


Oj to zapach ma nie zniewalający,a powalający.....Muszę ją posadzić,w miejscu gdzie mało przebywam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 12:03, 31 mar 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Martek napisał(a)
Ja też sądzę ,że traw to może być nie widać jeszcze ,ale hortensji ...???????????

Nie zrozumieliśmy się...W jednej paczce tej wysokiej jest częśc roślin do których nie mam zastrzeżeń.
Hortensje może niezbyt wyrośniete,ale posiadają pączki i są odpowiednio oznaczone.Natomiast rośliny zapakowane do mniejszej paczki są wątpliwej jakości i to są te doniczki zapakowane w folie i okręcone taśmą.Sam wygląd już daje dużo do myślenia,a jeszcze ten fetor,który wydobywa się z doniczek,to chyba wynik braku powietrza.....(karton jest przemoknięty)
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Jagna 12:59, 31 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Tinka napisał(a)

Ja też sądzę ,że traw to może być nie widać jeszcze ,ale hortensji ...???????????

Nie zrozumieliśmy się...W jednej paczce tej wysokiej jest częśc roślin do których nie mam zastrzeżeń.
Hortensje może niezbyt wyrośniete,ale posiadają pączki i są odpowiednio oznaczone.Natomiast rośliny zapakowane do mniejszej paczki są wątpliwej jakości i to są te doniczki zapakowane w folie i okręcone taśmą.Sam wygląd już daje dużo do myślenia,a jeszcze ten fetor,który wydobywa się z doniczek,to chyba wynik braku powietrza.....(karton jest przemoknięty)


A na doniczkach, na taśmie nie ma napisów? Bo na moich były ale w pierwszej chwili nie było ich widać. Specyficzny zapach moze sie pojawić jesli były zalane woda a później np 2-3 dni w folii. Moze otwórz te rosliny i sprawdź ich kondycje?!
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
butterfly 21:25, 01 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Czy ktoś kupował u tej Pani? http://allegro.pl/show_user.php?uid=24156068

Jak do tej pory tylko tam znalazłam tańsze żurawki...
Wszędzie w okolicach 10 zł... zbankrutuję...


Edit: Nie wiem co zrobiłam źle że się adres nie linkuje...

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
monteverde 21:57, 01 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ale one będą malutkie i dopiero w połowie maja ale się opłaca
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 23:23, 01 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A może ktoś coś kupił u tego pana ? Ma dość trochę złych ocen o wysyłanych roślinach...
http://allegro.pl/show_user.php?uid=1699192&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_all
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies