Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony ogród

ana_art 21:45, 25 sie 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a gdzie kupowłaś te bukszpany?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
an_tre 21:48, 25 sie 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372






rewelka ten projekt to marzenie zapewne każdej ogrodniczki
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
aniusiatr 21:53, 25 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Aśka już wspomniałam w wątku Danusi, że kulki wsadziłaś do identycznej donicy jak moja i elewacja też żółta. Czyżby te same pomysły???
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
kaprys 23:41, 25 sie 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Weszłam Asik na twój wątek i "oczom i uszom" /dobrze napisałam?/ nie wierzę! Działka z widokiem jak w raju i do tego Danusia robi Ci projekt. Gratuluje i nie zazdroszczę, cieszę się razem z Tobą , że taki kawałek "raju" poszedł w takie dobre ręce. Dziwisz się może tym co pisze, ale jak mieszka się w dużym mieście i działka nieduża to z okien wokoło widać tylko przyklejone ciasno do siebie budynki i jeszcze z tymi "dostawkami" , jaki garaż, komóreczka. Będę śledziła i kibicowała Tobie i Danusi.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Asik 08:30, 26 sie 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Aniu, bukszpanki kupiłam przez Allegro. Cena była dobra (17,00zł), ale przyszły z golutkimi, suchymi korzeniami - zobaczymy czy przeżyją (ogólnie wyglądają ładnie - śr 30-35cm).
Doniczki to przypadek! Serio - muszę prześledzić dokładnie jeszcze raz Twój wątek Aniu. W związku z tym, ze przyszły bez donic, musiałam szybko interweniować.
Kupiłam te, które mi się podobały i były w dobrej cenie w najbliższym sklepie. Widać mamy podobny gust - cieszę się !
Dziękuję Jolu za miłe słowa! Mam nadzieję, że będę potrafiła to zrealizować, z Wami na pewno się uda.
A jak wygram w totka (albo RMF FM) to wiecie co zrobię...!
____________________
Asik - Wymarzony ogród
Asik 08:34, 26 sie 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Ten projekt Aniu, to rzeczywiście cudo. Nawet mój M (który nie był zbyt przekonany do tego, żeby go zamówić) zaczął mięknąć po zobaczeniu całej koncepcji !
Miał swoje wizję co do miejsca drewutni, zupełnie odmienne i dał się tknąć. W tym miejscu co na projekcie Danusi ponoć nie dało się technicznie! Ja grzecznie, że w takim razie, że coś zmienimy . A On - "nie, nie może coś wymyślimy"! Jak na takiego uparciucha to sukces !
____________________
Asik - Wymarzony ogród
popcorn 08:41, 26 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale fajnie, watek z realizacja projektu od Danusi Na pewno bede zagladac. Powodzenia! Projekt cudo, szkoda ze niewiele widac. Ale zarys swietny.
Pozdrawiam!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Neska 08:43, 26 sie 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Witaj Asiu!!! Masz piękny projekt. Będzie piękny ogród. O widokach nie wspomnę, bezcenne.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Asik 08:44, 26 sie 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Karolino, oglądałam Twój ogródek jeszcze zanim się zalogowałam - super - na pewno będę zaglądać.Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Asik - Wymarzony ogród
Bea 09:40, 26 sie 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Zapowiada się znakomicie. Plan ogrodu i miejsce gdzie można go zrealizować to bardzo dobry początek. Życzę wytrwałości i powodzenia.
____________________
Beata W miniformacie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies