Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony ogród

Gardenarium 15:59, 28 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joanka napisał(a)
Wiem, ale nie mogę go zbytnio powiększyć Nie wiem jakie roślinki są zastosowane.


Pod projektem są napisane rośliny użyte w projekcie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:06, 28 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Asik napisał(a)
Ktoś dzisiaj rano zrobił mi niespodziankę, muszę zrobić dochodzenie!


Śliczna i sympatyczna niespodzianka.

A wracając do projektu - nie możemy wkleić dużego - możliwości techniczne nie pozwalają, po prostu strona by się otworzyła. Zarys też dużo mówi.

Lubię zaprojektować tak, żeby było jak najpiękniej, a co do kosztów ogrodu - zależą od wielkości roślin.
Koszt projektu - normalnie, jak na rynku firm ogrodniczych Nic strasznego. Natomiast można samemu realizować i to jest ta pozytywna strona medalu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 21:14, 28 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Powiem Wam, że na początku myślałem, że projekt kosztuje o wiele wiele więcej, na szczęście Sylwia mnie uświadomiła, że tak nie jest
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
jambosana 21:31, 28 sie 2011


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Masz przepiękny, cudowny widok z domu, jestem nim oczarowana, no po prostu jak w bajce.... A jak do tego dojdzie piękny ogród szanujący te cudowne widoki... Uff złe uczucie mnie ograrnia, nazywa się zazdrość...
Pozdrawiam i życzę by już na jesień rozpoczęły się pierwsze prace ogrodowe.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
finka 23:35, 29 sie 2011


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Witaj Asiu...co ja widzę...mapa na Dolnym Śląsku nam się powoli zapełnia....!!!! No i ten projekt !!! A w nim większość moich ulubionych roślin. Będę śledzić z dużą uwagą. Powodzenia w realizacji.

A ciekawi mnie gdzie będzie choina kanadyjska i w jakiej formie (żywopłot?)
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Asik 09:46, 31 sie 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Dziękuję wszystkim za wizytę w moim wątku (jeszcze mało ciekawym). Cieszę się, że mogę podglądać Wasze ogrody.
Do tej pory niewiele interesowałam się ogrodnictwem, ale od jakiegoś czasu wiem, że to mój konik.
Dużo od Was się uczę.
Finko, cieszę się, że do mnie zawitałaś, super, ze mam Cię tak niedaleko. Zwiedziłam Twój ogród od A do Z, zajrzałam do Twojej szkółki - jestem pod ogromnym wrażeniem.
Kiedy na dobre przystąpię do realizacji mojego ogrodu, to z pewnością do Ciebie zawitam, widziałam dużo roślinek dla mnie! Na razie pozostało tylko oglądać i marzyć.
Jeśli chodzi o choinę kanadyjską, to karzełki w formie małego żywopłociku (obrzeża).
____________________
Asik - Wymarzony ogród
Asik 17:51, 02 wrz 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
To zdjęcie ogrodu mojego przyszłego sąsiada (ogród założony jesienią 2010), na który lukam z zazdrością.
Właściwie to lukałam, dopóki nie zobaczyłam projektu mojego ogrodu.
____________________
Asik - Wymarzony ogród
ana_art 19:32, 02 wrz 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Myśle że już za momencik sąsiad będzie lukał w Twoją stronę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 22:18, 02 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
Myśle że już za momencik sąsiad będzie lukał w Twoją stronę

Ja także
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 18:54, 03 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Uważaj Asik, żeby czasem nie przestał mówić "dzień dobry" To będzie dla niego sprawdzian.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies