Gdzie jesteś » Forum » Programy ogrodnicze » Programy telewizyjne o ogrodnictwie

Pokaż wątki Pokaż posty

Programy telewizyjne o ogrodnictwie

Gardenarium 15:24, 15 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Berolino, małe też są w Mai Choćby ogród GabiK
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mirka 15:36, 15 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Większość ogrodów w Mai to ogrodu zakładane przez specjalistów a ja bym chciała obejrzeć ogród zakładany przez nas amatorów .Nie sztuka pochwalić się ogrodem sztuka go założyć
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Gardenarium 16:25, 26 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dla każdego coś miłego, własnie w tym tygodniu leci ogród Bogdzi od nas z Ogrodowiska, oglądaj do woli,
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
14:56, 10 wrz 2014
Możecie podać nry odcinków Mai z ogrodami ludzi z 'Ogrodowiska'? Mam teraz przymusową przerwę od ogródka, to mam czas. Z góry dziękuję.
Malgosik 23:13, 23 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Natknęłam się na Odlotowy ogród.
Ale jak dla mnie porażka.
Toż to szoł, a nie program ogrodniczy.

Nie mogę patrzeć jak ten pan do tej jałowej ziemi wsadza wyciągniętą z doniczki roślinę. Żadnego przekopania gruntu, dodatku żyznej ziemi i obsypuje bryłę korzeniową tym jałowym piaskiem, ugniata butem, a mchu z bryły korzeniowej i chwastów nawet nie zdejmie.
I jeszcze sadzi bukszpany grzebiąc w dziurze wyciętej w macie. Tam je wsadza. Serce się kraje.

Jak te rośliny będą wyglądać za rok?????


Za to bardzo mi przypadł do gustu nowa seria angielskiego programu na DOMO+.
Leci w czwartek o 21 i piątek o 15.
Pokochaj swój ogród 2
____________________
Ogród na glinie
23:29, 23 wrz 2014
Mam takie samo odczucie co do "Odlotowego ogrodu", jest nastawiony na efekt tu i teraz. Co niektórzy uczestnicy - jak sami mówią - nie interesują się ogrodem, więc co dalej z tym właśnie założonym... Powinni wrócić z kamerą po roku, by pokazać, co zostało z tego odlotu. Ale bardzo podoba mi się prowadzący. Energiczny, konkretny facet.
Malgosik 23:45, 23 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
lew_ogrodowy napisał(a)
Mam takie samo odczucie co do "Odlotowego ogrodu", jest nastawiony na efekt tu i teraz. Co niektórzy uczestnicy - jak sami mówią - nie interesują się ogrodem, więc co dalej z tym właśnie założonym... Powinni wrócić z kamerą po roku, by pokazać, co zostało z tego odlotu. Ale bardzo podoba mi się prowadzący. Energiczny, konkretny facet.


trochę tak, ale mógłby niewyciągać przed kamerą rodzinnych niesnasek swoich klientów
____________________
Ogród na glinie
23:56, 23 wrz 2014
Malgosik napisał(a)


trochę tak, ale mógłby niewyciągać przed kamerą rodzinnych niesnasek swoich klientów

Małgosiu, niestety żyjemy w takich czasach, że właśnie takie coś się najlepiej sprzedaje. Są ludzie, których takie "atrakcje" właśnie przyciągają przed ekrany, a im większa oglądalność - tym większe wpływy z reklam. Wszystko dla pieniędzy. Aczkolwiek ja nie trafiłam na odcinki z takimi niesnaskami.
Malgosik 08:28, 24 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
prawda to
____________________
Ogród na glinie
Aza 00:24, 30 paź 2015

Dołączył: 18 paź 2015
Posty: 5
Może odświeżę nieco wątek
Aktualnie na domo+ rozpoczął się drugi sezon programu " Twój kawałek ogrodu"
Prowadzący (małrzeństwo) przedstawiają aranżację balkonu, tarasu, skrawka ogródka. Bardzo fajnie to prowadzą i pięknie te aranżacje wyglądają w ich wykonaniu. Drugi sezon zaczynał się właśnie od rewizyt ogrodów, które wykonywali w poprzednim sezonie. Włąściciele, zazwyczaj amatorzy naprawdę świetnie się spisali przy ich pielęgnacji i nie polegli na powierzonym im zadaniu. Gorąco polecam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies