Gdzie jesteś » Forum » Programy ogrodnicze » Programy telewizyjne o ogrodnictwie

Pokaż wątki Pokaż posty

Programy telewizyjne o ogrodnictwie

goniak 17:13, 03 gru 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
gardenarium napisał(a)
Czyli marzeniem byłby kanał o ogrodach, tak jak jest o pogodzie

Taki na przykład METEO- OGRÓD
____________________
Małgosia mój zielony świat
Joanka 22:11, 04 gru 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ogrody TV 24 godziny na dobę Jestem jak najbardziej na TAK
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
EPODLAS 20:00, 05 gru 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jeżeli w Anglii może być taki kanał, to czemu u nas nie? Na pewno cieszyłby się popularnością.
____________________
Mój ogród
Gardenarium 17:53, 18 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dobry pomysł.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bea 19:06, 07 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Dla zainteresowanych linki do programu "Cote-jardin

http://programmes.france3.fr/cote-jardin/
____________________
Beata W miniformacie
Basiaw 08:20, 05 wrz 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Od kilku dni podskakuję z radości, bo udało mi się przeforsować dekoder Cyfry +, po to, żeby mieć kanał Domo+. Wreszcie mogę oglądać nie tylko Maję w ogrodzie i Rok w ogrodzie ale i inne programy.
Zaparłam się, żeby wprowadzić do domu cyfrę, jak zobaczyłam, że tam leci "W 80 ogrodów dookoła świata", moja miłośc do Monty Dona wygrała
Absolutną euforią napawa mnie jego program "Z wideł na widelec", prowadzi go ze swoją żoną w swoim własnym ogrodzie warzywnym. Ogród jest niesamowity, aż się chce uprawiać warzywa jak się to ogląda, szczerze Wam polecam.
____________________
Nasz mały, zielony świat
wawik 08:52, 05 wrz 2012


Dołączył: 15 lip 2011
Posty: 468
Na Tvs Silesia o 8-mej rano lata dość ciekawy program

http://www.tvs.pl/tv/program,sekrety_natury,55.html
____________________
annabr 18:25, 06 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 1
A ja z całego serca polecam serię tych programów:
http://www.blinkx.com/watch-video/21st-century-garden-art-episode-1-the-green-world-of-fernando-caruncho/2wiUx00DymRHxpYSGSt6-A

Każdy odcinek przedstawia innego architekta Krajobrazu (ten np Fernando Caruncho), filmy pokazują niesamowite ujęcia ogrodów z całego świata. Jeśli ktoś szuka inspiracji, to polecam właśnie tutaj
____________________
flagellorum 01:00, 26 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2011
Posty: 12
Chyba jeszcze nikt nie wspomniał o programie "Ogród bez Tajemnic" ze stacji TVR. Co jest dla mnie dosyć dziwne, bo kanał jest niekodowany i każdy może go oglądać na swojej platformie satelitarnej (Cyfrowy Polsat - kanał 194; platforma n - 222; Cyfra + - 172). Obecnie program jest emitowany tylko we wtorki o 6:40, ale spodziewam się, że od marca powróci do normalnej pory emisji: w soboty o 12. Jeśli ktoś chciałby obejrzeć archiwalne odcinki (jest ich już ponad 70) to mam dobrą wiadomość! Wszystkie odcinki są dostępne na stronie stacji: http://www.tvr24.pl/program-Ogrod_bez_Tajemnic-6.html
Co prawda nie przepadam za prowadzącą i programowi daleko do ideału ("Maja w ogrodzie" ), ale to zawsze program o (szeroko pojętym) ogrodnictwie i jakieś urozmaicenie na naszym ubogim rynku programów o tej tematyce.
flagellorum 22:10, 14 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2011
Posty: 12
Miłą niespodziankę na wiosnę przygotowała nam TTV - Twoja Telewizja. Od kwietnia w soboty o godzinie 9.00 będzie emitowała nowy program ogrodniczy "Odlotowy ogród".

- To nasza odpowiedź na „Maję w ogrodzie” - mówi Lidka Kazen, szefowa programowa kanału. W każdym odcinku gospodarz magazynu Dominik Strzelec przeprowadzi metamorfozę jednego ogrodu. Będzie miał na to dwa dni i 5 tys. zł.
(źródło: wirtualnemedia.pl) Więcej na ttv.pl
Zapowiada się ciekawie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies