Gdzie jesteś » Forum » Programy ogrodnicze » Programy telewizyjne o ogrodnictwie

Pokaż wątki Pokaż posty

Programy telewizyjne o ogrodnictwie

Jewka 23:37, 05 kwi 2013


Dołączył: 03 lut 2011
Posty: 213
kochani jutro rano mamy do obejrzenia 5 programów
7.15- rok w ogrodzie tvp1
7.40- laur dla ogrodnika tvp1
7.55- maja w ogrodzie tvn
9.00-ogrodowe pogotowie ttv
9.35- ogród bez tajemnic tvr
a w niedzielę 7 kwietnia o 11.35 tvn meteo premiera-
szpilki i kalosze Mai Popielarskiej
o 7.55 tvn oczywiście maja w ogrodzie.
____________________
Ewa - Mały eden Ewy
Basiaw 08:11, 11 kwi 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Obejrzałam wczoraj powtórkę programu Szpilki i kalosze... dziwny jakiś ten program. Dorota Wellman świetnie opowiadała o ogrodach w swoim życiu, ale sama formuła programu mi nie pasuje, sztuczne studio, idiotyczne napisy pojawiające się w roli cytatów z wypowiedzi gościa, raczej nie będę tego więcej oglądać.
Cały czas czekałam na jakieś zdjęcia, widoczki ogrodu gościa programu a tu nic, tylko klekot bociana przemieszany z innymi głosami ptaków, bez sensu jak dla mnie.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Slawko 00:19, 20 sie 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Czy oglądał ktoś program na kanale TTV - Odlotowy ogród? Co o nim sądzicie? Jak dla mnie świetny pomysł, szkoda tylko że powtórki są co pewien dzień o różnych porach... ciężko na nie trafić.
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Sebek 22:21, 22 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mi się dwa razy udało obejrzeć - i powiem szczerze, że ciekawy program Choć stosowane rośliny czasem mogłyby być lepsze No i kładzie włókninę na rabaty.....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
dominikaaa 12:50, 29 sie 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 6
Ja polecam program "Ogród bez tajemnic" w telewizji TVR. Od września nowe odcinki Sobota, godz. 10.30.

Telewizja TVR dostępna jest na wszystkich platformach cyfrowych: Cyfrowy Polsat (170), „nc+” (222), w wybranych sieciach kablowych: UPC (159), Inea (30), drogą satelitarną (FTA) za pomocą dowolnego tunera cyfrowego oraz w Internecie.
kaprys 17:41, 17 wrz 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Obejrzałam dwa ostatnie odcinki "Ogrodu bez tajemnic" i polecam.Ciekawych wiadomości nigdy nie za dużo.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
ogrodmowi 18:45, 26 wrz 2013


Dołączył: 26 wrz 2013
Posty: 7
Powoli rozkręcam kanał ogrodniczy na youtobe
____________________
bella 15:40, 14 lut 2014


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Kochani polecam "Odlotowy ogród" na TTV - tylko nie wiem czy mozna obejrzeć jeszcze stare odcinki, bo na wiosne idzie druga edycja. Ja oglądałam online. Polecam.
____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
gosiak 09:12, 15 mar 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 68
Przypadkowo trafiłam dziś na pierwszy odcinek Rodzinnego Ogrodu, który będzie emitowany w kazda sobotę o 8.00 na TV Puls.
Mam trochę mieszane odczucia. Nie widziałam samego początku i myślałam, że to fajny program edukacyjny dla maluchów
____________________
Małgorzata
berolina 06:52, 17 mar 2014

Dołączył: 08 kwi 2012
Posty: 151
monteverde napisał(a)
powtarzają też program Miejski Ogrodnik na Domo, codziennie od poniedziałku do piątku o 18,30


A ja kocham Matta Jamesa (Miejski Ogrodnik), Szkoda, że już nie leci, a ja przegapiłam odcinki i nie mam nagranych. Może ma ktoś nagrane i mógłby mi udostępnić przegrać. Normalnie uwielbiam te programy. Jak dla mnie najlepsze ze wszystkich, potem Odlotowy ogród. Super, że są programy o małych ogródkach.

Maja mnie niestety dołuje, bo tam są TAAAKIE duże ogrody, że w mój ogródek jak tam 1 rabata . Mmoim marzeniem jest tak duży ogród i wpadam depresję jak to oglądam, bo wiem, że nigdy takiego nie będę miała...
____________________
Ola, Chusteczkowy ogród Beroliny, Chusteczkowy przedogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies