Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pierwsze kroczki przy szeregowcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwsze kroczki przy szeregowcu

Gardenarium 09:27, 08 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czyli jednak zdecydowałaś się na coś Dobry wybór, czekamy na zakupową relację
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justi 22:37, 16 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Przed szarą skrzynką, jeśli można, proponuję rozbroić kostkę i poszdzić ekran z 4 cisów Wojtków.
Ale pewnie się tak nie da. Można ustawić donicę z bardzo rozrośniętym bluszczem, trochę zasłoni.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 22:56, 16 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
jeszcze mój taki pomysł mały



zielone - bukszpan
żółte - citronelki
brązowe - coś na pniu np cis
różowe kropki - coś sezonowego np begonie
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gardenarium 22:27, 27 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odwiedzam wątki projektowe. Ciekawe, jak poszły zakupy?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
misia13 09:40, 28 paź 2011


Dołączył: 20 cze 2011
Posty: 23
Witam Danusiu, zakupów nie było, bo musiałabym najpierw poprzesadzać roślinki z przedogródka na tył, a z tyłu domu praca wre. Tarasik już zrobiony, płot na tyle postawiony, choć wolałabym bez, ale było to koniecznością aby podnieść tylną część działki o jakieś pół metra. Mój mężuś nawozi ziemi, grabi i wybiera kamyczki i tak wkółko, teraz ma przerwę bo błotko się zrobiło po deszczach. Bocznych ścianek jeszcze nie ma, ale niedługo postawią nam domek. Wygląda już to coraz lepiej i na wiosnę ruszamy całą parą. Mam już zrobiony projekt narysowany własnoręcznie, zrobię tylko fotkę i niech się dzieje... A siedziałam nad nim ze 2 tygodnie i jest to 3 wersja. No zobaczymy, jedynie boję się, że będzie mało słoneczka, bo wkoło płoty. Wieczorkiem wrzucę zdjęcia. Mało się udzielam, ale czytam Was codziennie. Pozdrawiam Wszyskich zapaleńców ogrodowych!
____________________
monika http://www.ogrodowisko.pl/watek/942-pierwsze-kroczki-przy-szeregowcu
Gardenarium 12:29, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajnie, że jesteś - pozdrawiam i czekam na projekcik, cieszę się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies