Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pierwsze kroczki przy szeregowcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwsze kroczki przy szeregowcu

Sebek 10:15, 30 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No właśnie potrzeba tutaj jeden, ale mocny punkt, który będzie przyciągać uwagę.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 11:16, 30 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mnie nie podoba się ta kreska z bukszpanu? jakaś nie dokończona , posadź na rynnie wysoką trawę, od drzewka na pniu poprowadź bukszpany w zawijasku a między nimi jakieś kolorowe plamy, np. żurawkę, witaj
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anula_wn 11:39, 30 sie 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Moniko, witam i ja

podzielam zdanie Ani, Monteverde, że ten bukszpan jakis niedokończony jest... i te żurawki takie rozrzucone, czy to są inne roślinki? coś dużego, jak narysowałaś, od razu poprawiło wygląda rabaty, ale mi jeszcze czegoś tam brakuje....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
misia13 12:10, 30 sie 2011


Dołączył: 20 cze 2011
Posty: 23
Witaj Aniu i Anulo, z tym dużym okazem to rzeczywiście lepiej, ale nie mam pojęcia co to ma być, myślałam o dużym rh ale nie wiem czy będzie pasował, żeby znowu nie wyszło jak na początku, zrobiłam nowe bazgrołki, może te są lepsze? Trójkąt to bukszpany, żurawki bordo i żółty zielone kulki bukszpanowe i "coś".
____________________
monika http://www.ogrodowisko.pl/watek/942-pierwsze-kroczki-przy-szeregowcu
BEATA_S 12:31, 30 sie 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Ooo, fajny ten układ ! Mnie się podoba. To "coś" to bonsai? Bardzo by pasował , bo pozostałe rośliny to niższe piętro.
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
GabiK 14:30, 30 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
A na jakiej wysokości byś chciała trzymać ten bukszpan w trójkącie? Czy te żurawki za nie znikną?

Jak widzę prawdziwe rośliny, to widzę, czy mi się podoba, czy nie. A tak na rysunku to ciężko.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Sebek 17:51, 30 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wymyśliłem takie coś dla Ciebie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pwl 18:21, 30 sie 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
albo taka opcja między lawendę można dać wczesne tulipany, lawenda późno rusza i zdążą już przekwitnąć


____________________
paweł
EwaG 18:27, 30 sie 2011


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Misiu, a co oznacza ta linia z kostki? Czy to jest Twój teren i co tam planujesz, bo wydaje mi się, że te rabatę trzeba rozpatrzeć w kontekście sąsiedniego terenu. Przydało by się też zdjęcie frontu (szersza perspektywa, a nie tylko mały fragment).
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
kaska_kadysz... 18:31, 30 sie 2011


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
EwaG napisał(a)
Misiu, a co oznacza ta linia z kostki? Czy to jest Twój teren i co tam planujesz, bo wydaje mi się, że te rabatę trzeba rozpatrzeć w kontekście sąsiedniego terenu. Przydało by się też zdjęcie frontu (szersza perspektywa, a nie tylko mały fragment).


Jestem za - powiedz, z której strony ogląda się ten fragment działki, czy to jest przed domem, czy gdzie? Jakieś fotki z perspektywy człowieka mile widziane
____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies