Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na końcu wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na końcu wsi

Agulina_Em 11:10, 22 lip 2019


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
anabuko1 napisał(a)

Vertigo piękna. Szkoda tylko, że nie zimuje.
Ciekawe doświadczenie z walką ze szkodnikiem.
A widzisz ja mam jakiegoś szkodnika na tujach -jalowcach i nie mogę się go pozbyć. Ale i gnojowki z pokrzywy już nie mam.


Też żałuję, ze ta trawa nie zimuje
A ja nową gnojówkę ze skrzypu w sobotę wstawiłam. Pokrzywa kwitnie więc nie wiem czy to dobry czas na zbieranie.

Pozdrawiam
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Agulina_Em 21:51, 22 lip 2019


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
Trochę dzisiejszego poranka



____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Kasiolaaa 22:42, 22 lip 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Przepieknie ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Agi2006 23:13, 22 lip 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aga co to za trawka na pierwszym zdjęciu na tle chyba garażu? I prosimy o więcej zdjęć z dalszej perspektywy. Domek napewno fajnie wpisuje się w ogrod.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agulina_Em 07:45, 23 lip 2019


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
Agi2006 napisał(a)
Aga co to za trawka na pierwszym zdjęciu na tle chyba garażu? I prosimy o więcej zdjęć z dalszej perspektywy. Domek napewno fajnie wpisuje się w ogrod.


Agi,
ta trawa to Proso rózgowe, dokładnie na opisie jest napisane panicum virgatum shenandoah

Musze koniecznie dokupić więcej bo bardzo mi się podoba taki delikatny efekt gdy kwitnie. Mam ochotę połączyć ją ze śmiałkiem darniowym, by stworzyły efekt jakby mgły (na większej powierzchni, przy wielu nasadzeniach obu roślin Szukam jeszcze miejsca dla tego pomysłu

Co do szerszej perspektywy to nie wszystko jest jeszcze pokończone i jakoś nie wygląda to ciekawie Poza tym uczę się też robić zdjęcia bo jak widać na wielu wątkach, dobre ujęcie to podstawa
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Agulina_Em 10:45, 23 lip 2019


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
Kasiolaaa napisał(a)
Przepieknie ❤


Dziękuję Kasiu!
Zaraz zajrzę do Ciebie bo dawno nie byłam
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Agulina_Em 23:42, 26 wrz 2021


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Agi2006 08:31, 27 wrz 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
No nareszcie! !!!!!!!! Aga dluuuuuugo Cię nie było. Piękne zdjęcia. Jeśli można to proszę o więcej Jakieś fajne konstrukcje betonowe pojawiły się chyba w ogrodzie. Widziałam Twoje fotki u Asi Nawigatorki
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agulina_Em 09:37, 27 wrz 2021


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
Agi2006 napisał(a)
No nareszcie! !!!!!!!! Aga dluuuuuugo Cię nie było. Piękne zdjęcia. Jeśli można to proszę o więcej Jakieś fajne konstrukcje betonowe pojawiły się chyba w ogrodzie. Widziałam Twoje fotki u Asi Nawigatorki


Nie wiem jak to się stało ale chyba oglądałam jej zdjecia i niechcący wrzuciłam moje fotki na jej watek haha

Bardzo mi miło, że w ogole o mnie pamiętasz U nas moze tej jesieni finalnie skończymy takie większe zmiany ze scieżkami i wtedy ogród bedzie już dobrym fundamentem do innych nasadzeń

Pozdrawiam ciepło!
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Agulina_Em 09:39, 27 wrz 2021


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies