Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na końcu wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na końcu wsi

Agulina_Em 18:09, 21 paź 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
Witajcie,
taki narysowałam wstępny ogród marzeń. Oznaczyłam pewne konkretne punkty, którymi chcemy się zająć i co do których mam pewne wątpliwości, ale to sukcesywnie będę pytać
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Agulina_Em 18:10, 21 paź 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
AgataM 18:33, 21 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Agusiu? Przyszłam chyba jako trzecia przywitać się z Tobą. Zapowiada się ciekawie..... Piękny wjazd z garażem. Ma potencjał. Czy zaplanowałaś już co będziesz sadzić pod drzewami? Już Ci kibicuje. Będę zaglądać.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Agulina_Em 09:46, 22 paź 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
AgataM napisał(a)
Witaj Agusiu? Przyszłam chyba jako trzecia przywitać się z Tobą. Zapowiada się ciekawie..... Piękny wjazd z garażem. Ma potencjał. Czy zaplanowałaś już co będziesz sadzić pod drzewami? Już Ci kibicuje. Będę zaglądać.
Pozdrawiam cieplutko


Witaj Agatko,

dziękuję za miłe słowa. Pod drzewami już trochę posadziliśmy roślinek. (zdjęcia zamieszczę nieco później) Pod katalpami jest lawenda, niskie iglaki (kuleczki ale niestety nie pamiętam nazwy :/)Pomiędzy katalpami są trzy tuje Whipcord Na początku tej, nazwijmy to "rabaty" mam czerwone proso rózgowate 'Rotstrahlbusch'. Nie wiem czy nie posadziłam go zbyt gęsto, dwie kępki w odległości ok 1 m. od siebie. Pod jedną katalpa przesadziłam też trzmielinę maleńką, która nie chciała mi rosnąć w innym miejscu.

Pod Umbrą culiferą posadziłam lawendę i szałwię, jednak za rada jednej dobrej duszy, chcę tam dodać trawy, a mianowicie stipę.

Już po nasadzeniach wiem, że chcę, by wyglądało to inaczej. Chciałabym mieć dużo traw

Widziałam Twoje piękne Perowskie, tez mi się takie marzą! Musze tylko pomyśleć nad miejscem.

Pozdrowienia ciepłe załączam!
A.
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
koliber 09:57, 22 paź 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam się i ja Zapowiada się ciekawie, a co za tym idzie zapowiadam, że będę do Ciebie wpadać z wizytami
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 09:57, 22 paź 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Upsss...dubelek Sorki
____________________
Zielona przestrzeń
Agulina_Em 11:13, 22 paź 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
koliber napisał(a)
Witam się i ja Zapowiada się ciekawie, a co za tym idzie zapowiadam, że będę do Ciebie wpadać z wizytami


Witam Cię serdecznie!
Już odwiedziłam Twój piękny ogród i jestem oczarowana! Nasza działka wymaga kilku lat ciężkiej pracy ale wszystko przed nami! ))

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Twoją pomoc i sugestie

Aga
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
koliber 13:19, 22 paź 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Słuchaj Aga, jak się już zacznie, to jakoś poleci. Ani się obejrzysz, a już będziesz miała ogród
____________________
Zielona przestrzeń
HannaR 17:05, 22 paź 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Aga, masz nieaktywny podpis. Chyba nikt nie będzie cię mógł odwiedzić, kto nie dodał ciebie do obserwowanych w pierwszym dniu twojego wątku.
Pozdr.
Hania

PS. Duże zdolności plastyczne zapowiadają artystę, więc ogród też będzie piękny.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Agulina_Em 21:23, 22 paź 2018


Dołączył: 18 wrz 2018
Posty: 55
HannaR napisał(a)
Aga, masz nieaktywny podpis. Chyba nikt nie będzie cię mógł odwiedzić, kto nie dodał ciebie do obserwowanych w pierwszym dniu twojego wątku.
Pozdr.
Hania

PS. Duże zdolności plastyczne zapowiadają artystę, więc ogród też będzie piękny.


Dziękuję za pomoc Haniu!
Żadne tam zdolności, coś tam naszkicowałam w piątek z samego rana przed wyjściem z domu
____________________
Aga--Ogród na końcu wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies