Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Przyjmę wszelkie nadwyżki

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjmę wszelkie nadwyżki

arianna_kors... 22:53, 05 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 9
tyna napisał(a)

To ja się ogromnie cieszę, że nie ma tu mojego Wielkiego Brata, ten temat go nie kręci...w domu nie ma nawet jednego suchego kwiatka, hi, hi, ma za to wiele innych zalet...Czyli moje przerywanie rzodkiewki z dzieciństwa, pikowanie sałaty, hormonizowanie pomidorów i takie tam pozostają tajemnicą.... uffff....
Witam Siostrę...



Czesc Justynka

Tak wielka Siostra ciagle patrzy lol ale to byla jedyna tajemnica jaka zdradzilam.....
Obie fisniete jestemy, kazda w innym temacie i zupelnie sie obie uzupelniamy. I kazda ma swoje pole do popisu.

Alez tu mi sie podoba!!
No to teraz juz sie ode mnie nie odczepicie

Pozdrawiam cieplo
Arianna
arianna_kors... 22:54, 05 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 9
anna_lastowska napisał(a)
Fajna taka siostra-niespodzianka )))))


Dziekuje Aniu, ale tak jak Tynka powiedziala Wielka Siostra czuwa...... lol
Matka 22:58, 05 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
gardenarium napisał(a)
Bogda już wymyśliła dla Ciebie zajęcie w swoim ogródku. Mieszkacie blisko siebie?


Danusiu, to właśnie ta siostra, jedyna, która będzie mnie oprowadzać po angielskich ogrodach, Twoimi śladami, jak sie do Niej w końcu, kiedyś wybiorę.Mieszka w Anglii.
____________________
U Matki
arianna_kors... 23:01, 05 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 9
Emilianoparmezano napisał(a)
A ja myślałem, że drugiej takiej jak Bogusia nie znajdziemy a tu proszę!! to bodajże pierwsze "bliźniaki" w naszej "paczce"!?
witamy Arianno serdecznie!!



Emilian - ladne imie i dziekuje za powitanie

Nie zgodze sie jednakowoz,bom zupelnie inna od mojej sis. Pasje mamy obydwie, to fakt i kazda ma fiola na punkcie swojej i kazda moze druga uzupelnic (czasem) lol
Ooops, zapomnialam, ze chusteczka mi sie moczy. Zmykam, bo musze zblokowac malenstwo.

Pozdrawiam serdecznie
i jeszcze raz dziekuje za tak mile przyjecie.

Kolorowych snow w ogrodzie wszystkim zycze,
Arianna
Matka 23:03, 05 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
zblokować maleństwo?jest coś o czym nie wiem?hmmm...
____________________
U Matki
arianna_kors... 23:16, 05 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 9
Bogda napisał(a)
zblokować maleństwo?jest coś o czym nie wiem?hmmm...


Oj sis, to tylko chusteczka. Zagapilam sie na tym forum przefajnym i musze jeszcze raz zakonczyc, bo mi sie za ciasno zrobilo.

buziaki xxxx
Gardenarium 23:31, 05 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Och, myslę, że bym sie przeniosła do Anglii... tak sobie marzę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
alinak 22:13, 17 sty 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ale się tu za sprawą Bogny zrobiło rodzinnie. kobitko trochę cierpliwości do tej wiosny . jak zrobisz plan co sadzić to umieść go w tym wątku a my ci damy znać co mamy na zbyciu bo inaczej zrobisz sobie taki sam misz -masz jak niektórzy z nas.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Matka 22:38, 17 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Alinko, plany nasadzen to ja juz od dawna mam, kłopot w tym, że ciągle je zmieniam i tym się martwiępodpatruję Wasze ogrody i Danusiowe i trochę "ściągnąć" mi się udało nasadzeń.zrobiłam juz sobie nawet liste potzrebnych szczepek, roślinek, itp...

Ufff.....ciężkie to życie ogrodnika-planownika
____________________
U Matki
Gardenarium 10:51, 19 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Teraz już wiesz linię kolorystyczną chociaż, to coś możesz eliminować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies