Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Przyjmę wszelkie nadwyżki

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjmę wszelkie nadwyżki

Matka 18:30, 05 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ło Matko, Siostra, jakże Ty mnie tu znalazłaś????ależ jestem W SZOKU!!!!!nic nie mówiłam a Ona tutaj!

No to witaj, rozgość się, a wiosną zapraszam do mojego ugoru-pomożesz mi wyznaczać nowe linie ogrodowe na Danusiowy wzór!

ale czad!
____________________
U Matki
anna_lastowska 18:35, 05 sty 2011


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 502
Fajna taka siostra-niespodzianka )))))
____________________
ania Zielonym do góry czyli trudne początki***Zielonym do góry - przerabiamy rabatę
Emilianoparm... 18:53, 05 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
A ja myślałem, że drugiej takiej jak Bogusia nie znajdziemy a tu proszę!! to bodajże pierwsze "bliźniaki" w naszej "paczce"!?
witamy Arianno serdecznie!!
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 20:12, 05 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wyczaiła na FB, co lubisz i gdzie się udzielasz na pewno.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 20:46, 05 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
no, ale mi sprawiła niespodziankę
____________________
U Matki
Matka 21:50, 05 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
No moja siostra to zdolniacha, dzierga teraz szale wszelakie, przecudne, w kilka minut i juz gotowe, ja tez cos tam potrafię ale to mała kropelka w porównaiu do tego co Ona umie i potrafi!


a teraz Uwaga, Uwaga, właśnie przeczytałam w wieściach internetowych, że ocieplenie sie zbliża:czyżby to WIOSNA??????????????????


O Boziu mój, czas kupić szpadel!!!!!
Oby do wiosny!
____________________
U Matki
Matka 21:51, 05 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
gardenarium napisał(a)
Arianno, a wiesz, że ja też umiem robić swetry ażurowe i żakardowe. To moja specjalność była, jak nic nie było w sklepach, a chciało się wyglądać inaczej. Szyłam i robiłam na drutach takie przeplatanki, ach. Kupowałam gazety z wzorami.




No moja siostra to zdolniacha, dzierga teraz szale wszelakie, przecudne, w kilka minut i juz gotowe, ja tez cos tam potrafię ale to mała kropelka w porównaiu do tego co Ona umie i potrafi!


a teraz Uwaga, Uwaga, właśnie przeczytałam w wieściach internetowych, że ocieplenie sie zbliża:czyżby to WIOSNA??????????????????


O Boziu mój, czas kupić szpadel!!!!!
Oby do wiosny

____________________
U Matki
tyna 22:05, 05 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711

To ja się ogromnie cieszę, że nie ma tu mojego Wielkiego Brata, ten temat go nie kręci...w domu nie ma nawet jednego suchego kwiatka, hi, hi, ma za to wiele innych zalet...Czyli moje przerywanie rzodkiewki z dzieciństwa, pikowanie sałaty, hormonizowanie pomidorów i takie tam pozostają tajemnicą.... uffff....
Witam Siostrę...
____________________
pozdrawiam :)
arianna_kors... 22:49, 05 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 9
gardenarium napisał(a)
Arianno, a wiesz, że ja też umiem robić swetry ażurowe i żakardowe. To moja specjalność była, jak nic nie było w sklepach, a chciało się wyglądać inaczej. Szyłam i robiłam na drutach takie przeplatanki, ach. Kupowałam gazety z wzorami.



Pamietam te czasy, kiedy na polkach nic nie bylo. I trzeba bylo przerabiac sweterki, zeby cos nowego na siebie wlozyc.lol Cala rodzina sie bawila. A jak zgasili swiatlo? ho ho ho, bo byl 7 stopien zasilania ....ale to juz zostawie bez komentarza.

Uwielbiam dziury-azury, ostatnio odkrylam szale i chusty - po prostu poezja!!

A teraz mam dodatkowe marzenie, zatonac w zielonosci i swiezym powietrzu, z kubkiem kawy, jakas dzierganka i stadem komarow!!!
Gardenarium 22:50, 05 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda już wymyśliła dla Ciebie zajęcie w swoim ogródku. Mieszkacie blisko siebie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies