Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Przyjmę wszelkie nadwyżki

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjmę wszelkie nadwyżki

Matka 18:10, 16 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
własnie dostawa przyszła:



Uploaded with ImageShack.us

a jeśli nic mi z tego nie wyjdzie to pomożecie?
____________________
U Matki
Gardenarium 21:54, 16 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jakieś bylinki tam widzę, omiegi, ostróżki, smagliczki, łubiny i moc warzyw zgodnie z naszą najnowszą tendencją. Powinno co nieco zapełnić w Twoim ogrodzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anna_lastowska 20:39, 17 gru 2010


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 502
Bogda
Ja mam cały mur obrośnięty dzikim winem ( to jedyne co na razie mam w nadmiarze Na wiosnę wyrywam z korzeniami całe taczki i wyrzucam.
Jeżeli miałabyś ochotę - służę )))
____________________
ania Zielonym do góry czyli trudne początki***Zielonym do góry - przerabiamy rabatę
Matka 22:08, 17 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
dzikie wino-czyli winobluszcz?
Kochana biorę, planuje właśnie zamaskować moje ogrodzenie z siaty na wiosnę!

jupiprzypomnę się jeszcze!
____________________
U Matki
Gardenarium 22:58, 17 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda wirtualnie obsadza ogród ! Czekamy na wiosnę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 23:42, 17 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
gardenarium napisał(a)
Bogda wirtualnie obsadza ogród ! Czekamy na wiosnę.


wiem, wiem, jestem okrutna!ale za to WAS kocham

ale z tym wirtualnym obsadzaniem ogrodu to fakt!ostatnio nie sypiam dobrze(male się wierci i mamusie budzi-nocny marek, kurcze)więc planuję i planuje i tak bez końca.Właśnie przed chwilką sobie myślałam co zrobić z tym co jest przed siatką(od strony ulicy)?totez szybciutko sie tu pojawilam i zaglądam jeszcze raz co u Ciebie, Danusiu, rośnie. Więc obmyślam nowe nasadzenia-ale to na koniec prac w ogrodzie!teraz rośnie tam ochydna trawa, zanim zrobimy z sąsiadami drogę(bo jest nasza wspólna)to chyba polożę jakieś kamole czy coś żeby to czortostwo zakryć a na siatkę to pnącze-jak sie uda
____________________
U Matki
anna_lastowska 11:06, 19 gru 2010


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 502
Uda się
Tylko winobluszcz jest straaaasznie ekspansywny. Musisz go potem trzymać w ryzach bo może swoim ciężarem wgnieść lub nawet przechylić siatkę. My od początku planowaliśmy obsadzenie winem siatki i muru ( w najwyższym miejscu ma z 4,5 metra) - przykład Wawelu podziałał i nasi wykonawcy specjalnie wzmocnili siatkę potrójnym drutem od góry.
Ale sąsiad tego nie ma i jak na razie jest ok - tylko ostro go tnie i przerzedza w lecie ))))
____________________
ania Zielonym do góry czyli trudne początki***Zielonym do góry - przerabiamy rabatę
anna_lastowska 11:07, 19 gru 2010


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 502
A "nocny marek" kiedy zamierza się pojawić po tej stronie rzeczywistości?
____________________
ania Zielonym do góry czyli trudne początki***Zielonym do góry - przerabiamy rabatę
Gardenarium 16:00, 19 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Winobluszcz wystarczy z patyków rozmnożyć, wsadzić głęboko i podlewać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 23:02, 02 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Słuchajcie drodzy Forumowicze:

kiedy mogę zacząć prosić Was o sadzoneczki i szczepeczki?bo ja juz nie mogę się doczekać!dajcie znać, nawet na priv, jak mogibyście i nie byłoby to wielkim kłopotem, "obdarować" mnie choćby malusimi badylkami!będę przeogromnie wdzięczna za wszelkie drobiazgi, którymi sie oczywiście zaopiekuję jako przystało na troskliwą Matkę Polkę(a doświadczenie w tym mam, uwierzcie)zapłacę za wszelkie od Was roślinki i przesyłki koszty pokryję!
ach, i zdjęcia będę robiła na bieżąco co by udowodnić, że nie zapszepaściłam ani jednego okazu!


Proszę
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies