Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Gdzie kupujecie rośliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzie kupujecie rośliny

Hanka83 12:37, 06 mar 2019

Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 30
Witam,
czy ktoś może mi polecić dobrą szkółke, która prowadzi sprzedaż internetowa?
Nie mam niestety czasu jeździć po szkółkach, może macie jakieś sprawdzone szkółki?
z góry dziękuję za pomoc
makadamia 14:44, 06 mar 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
napisałam Ci priwa
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
KasiaLangier 19:52, 06 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
makadamia napisał(a)
napisałam Ci priwa

Czy ja też mogłabym prosić na priv :*
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Magara 23:06, 06 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
Może jestem niezorientowana albo nie znalazłam jeszcze odpowiedniego wątku, ale dlaczego na forum nie pisze się publicznie, którzy sprzedawcy internetowi są godni polecenia, a którzy wręcz przeciwnie???
Rozumiem obawę moderatora, że pojawią się "nielegalne" reklamy, ale myślę, że stali bywalcy potrafią ocenić wartość wpisu autora, który ma 1 czy 2 posty i w nicku nazwę szkółki oraz wartość postu autora takiego jak np. makadamia, która tu zabrała głos, ma swoje doświadczenia z daną szkółką i zapewne potrafiłaby doskonale powiedzieć czemu daną szkółkę poleca a innej nie?
Wiele osób kupuje rośliny za pośrednictwem internetu, czy w tej sytuacji nie byłoby wartościowe wiedzieć gdzie warto robić zakupy, a gdzie nie i z jakiego powodu?
Przecież forum to z założenia pole wymiany myśli i doświadczeń
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gardenarium 07:16, 07 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
To jest Twój punkt widzenia, a nasz jest zupełnie inny i inne doświadczenia w tym zakresie.
Takich wątków nie będzie u nas.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies