Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

17:59, 27 sie 2019
Kim napisał(a)
Przesadziłam Dęba mam nadzieję że już wygląda to lepiej



Został mi jeden miskant ,to ta czarna doniczka nie wiem gdzie go upchnąć

no lepiej
18:01, 27 sie 2019
Ja by dała symetrycznie obok, ale znów trawy byś musiała przesadzać wszystkie, bo odległości ci się pozmieniają, trawa się rozrośnie, z przodu przed dębem coś niższego od miskantów np jakieś rozplenice, albo inne, tylko nie wiem czy masz tam tyle miejsca, może jeżówki fajnie by kontrastowały i przy trawach świetnie wyglądają

edit: rozplenica hameln gold taka u mni limonkowa, też by się nadała jakbyś chciała trawę
Kim 19:49, 27 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
MonikA napisał(a)
Ja by dała symetrycznie obok, ale znów trawy byś musiała przesadzać wszystkie, bo odległości ci się pozmieniają, trawa się rozrośnie, z przodu przed dębem coś niższego od miskantów np jakieś rozplenice, albo inne, tylko nie wiem czy masz tam tyle miejsca, może jeżówki fajnie by kontrastowały i przy trawach świetnie wyglądają

edit: rozplenica hameln gold taka u mni limonkowa, też by się nadała jakbyś chciała trawę


Moniko przesadze jutro miskanty ,między nimi dam jeżowki tylko nie wiem jakie może masz jakieś do polecenia
Dosadzę jeszcze żurawek i trawy myślałam o rozplenicy ale nie hameln gold tylko jomennik ona jest niższa bo nie mam tam za dużo miejsca
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Dorii 22:23, 27 sie 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Mnie się podoba.
A co jest dalej za hortensją? Może tam tego miskanta. Albo trzeba nową rabatkę z miskantem co by nawiązywała do tej.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kim 23:00, 27 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Kawałek dalej na rogu płotu mam też posadzone miskanty ML jest tam 5szt narazie maluchy ,sadziłam w lipcu myślę że jak podrosną i jedne i drugie to będzie to dobrze wyglądać

Za hortką nie mam miejsca na miskanta ,posadziłam ją dość blisko cisa

Na tej fotce jest rabatka z ML




____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
09:17, 28 sie 2019
Kim napisał(a)


Moniko przesadze jutro miskanty ,między nimi dam jeżowki tylko nie wiem jakie może masz jakieś do polecenia
Dosadzę jeszcze żurawek i trawy myślałam o rozplenicy ale nie hameln gold tylko jomennik ona jest niższa bo nie mam tam za dużo miejsca

mi się podobają z niższych to pink sensation, troche wyższe o 10cm np fatal atraction, Delicious Candy lub Purple Emperor te są różowe, mogą też być białe, najlepiej podpytaj o nie Wiolka5_7 z ogrodu Małymi krokami-Ogród Wioli, ona ich trochę ma
anabuko1 16:55, 28 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Kim napisał(a)
Kawałek dalej na rogu płotu mam też posadzone miskanty ML jest tam 5szt narazie maluchy ,sadziłam w lipcu myślę że jak podrosną i jedne i drugie to będzie to dobrze wyglądać

Za hortką nie mam miejsca na miskanta ,posadziłam ją dość blisko cisa

Na tej fotce jest rabatka z ML





Ładniuko.ML z tyłu .A te mniejsze to ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dorii 17:53, 28 sie 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A tam ci nie wlezie jeszcze jedna? Czy już poprzesadzałaś?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Kim 18:29, 28 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dorii napisał(a)
A tam ci nie wlezie jeszcze jedna? Czy już poprzesadzałaś?


Nie jeszcze nie przesadziłam upał nie miłosierny
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 20:07, 28 sie 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
anabuko1 napisał(a)

Ładniuko.ML z tyłu .A te mniejsze to ??


Aniu te maluchy to Rozplenica Little bunny
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies