Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Wojsławice maj 2019 rododendrony

Pokaż wątki Pokaż posty

Wojsławice maj 2019 rododendrony

kasiek 22:00, 19 maj 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21508
Agania napisał(a)
Wacław jesteś jak zawsze niezawodny...dziękuję, że mi pokazałeś Dawidię, bo przy tym naszym oprowadzaniu, to nie było łatwe zadanie
Dziękuję raz jeszcze


Czyli to
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 22:03, 19 maj 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21508


Wacławie - jeszcze raz - wielkie dzięki


Tyle nas - resztę (ponad 200 fot) wkleje jutro
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
marba 22:10, 19 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Dziękuję za przemiłe spotkanie i możliwość osobistego poznania tak sympatycznych osób, i to w tak wspaniałych okolicznościach przyrody. Szczególne podziękowania dla Wacława, który zorganizował to spotkanie.




____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
eVka 22:11, 19 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
O mamo jakie fajne fotki! Dziękuję! Kasiu, nie bojkotowałam Cię, tylko przy takiej laseczce człek ma stresa jak wyjdzie na fotce

P.s. moj emuś zachwycony wami
____________________
Agania 22:14, 19 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26057
kasiek napisał(a)


Czyli to

Tak Kasiu nie to moje drzewo chusteczkowe, mam to ogrodzie i w tym
Roku doczekała się pierwszych białych weloników
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:15, 19 maj 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26057
Kasiu dziękujemy za fotki, super wyszły zdjęcia, niepotrzebnie się obawiałaś...dobry fotograf z Ciebie, ale to już wiesz
Dziękuję Iwonce, że nas przywiozła i wszystkim z osobna za spotkanie i super,
że mogliśmy się poznać i wspólnie pospacerować po ścieżkach z zachwycającym drzewostanem z cudownym widokiem rh i zapachem od azalii pontyjskich
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
wojtas2101 23:14, 19 maj 2019


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Ja również dziękuję wszystkim za udane spotkanie w Arboretum i możliwość poznania Was osobiście, zdjęcia pewnie jutro...
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
sylwia_slomc... 23:36, 19 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Nallar napisał(a)
Członkowie grupy z Częstochowy są już w swoich domach.

Wyprawa do Wojsławic wspaniała, rodki i azalie piękne.
Podziękowania dla uczestników za wspólnie spędzony czas i możliwość poznania Was osobiście.
Wacławowi należą się one szczególnie.
Teraz czekamy jak posypią się fotki. ;P


Nam też było bardzo miło Szkoda, że pogadać nie było kiedy, ale nadrobimy innym razem
Fotek dziś nie będzie bo dopiero do domu dotarliśmy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:47, 19 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Kochani dziękujemy Wam Wszystkim za wspaniały czas w Waszym gronie. Oderwałam choć na chwilę myśli od tego co u mnie
Wacław jesteś najwspanialszym kompanem i z takim poświęceniem( noga w ortezie) oprowadzałeś nas po najpiekniejszych ścieżkach ogrodu, moc całusów dla Ciebie szczególnie

My chyba najdłużej w ogrodzie spacerowaliśmy bo po powrocie na rabaty bylinowe jeszcze wyjechaliśmy po 18stej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 00:58, 20 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7180
Agania napisał(a)
Wacław jesteś jak zawsze niezawodny...dziękuję, że mi pokazałeś Dawidię, bo przy tym naszym oprowadzaniu, to nie było łatwe zadanie
Dziękuję raz jeszcze


Agatko, całe spotkanie, Wy wszyscy jesteście wspaniali. Uwielbiam takie spotkania. Ludzie z O. są wyjątkowi. Z niekłamaną przyjemnością pokazałem Tobie Dawidię. Czekałem na to podobnie jak Ty. Nawet nie wiesz ile radości sprawiłaś gdy słuchałem Twoich ( i nie tylko Twoich ) zachwytów pod drzewem.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies