Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Wojsławice maj 2019 rododendrony

Pokaż wątki Pokaż posty

Wojsławice maj 2019 rododendrony

Waclaw 01:22, 20 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Za pochwały bardzo dziękuję choć uważam, że są niezasłużone.
Na spotkanie czekaliśmy wszyscy. Radość ze spotkania biła ze wszystkich twarzy. To znaczy, że wszyscy są zadowoleni. Sylwia powiedziała, że my się głośno witamy. Tak, bo się bardzo lubimy.

Chyba Kasia powiedziała, że z Krakowa dobrze się jedzie do Wojsławic. Myślę, że i spod Łodzi, Rzeszowa czy Wrocławia też nie jest trudno. No, może trochę dłużej się jedzie. To może oznaczać, że w lipcu, w porze kwitnienia liliowców powędrujemy po arboretum ponownie? Ci co byli wiedzą, że jest jeszcze ciekawiej.

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym. I tym których wcześniej znałem i tych których poznałem i małżonkom i dzieciaczkowi za jego wytrwałość. Drugie spotkanie w tym miejscu a grupa się podwoiła. Jakże ciekawe rozmowy! Łączy nas ta sama pasja. Dla mnie to było wielkie święto!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
eVka 08:20, 20 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wacławie, bardzo miło było mi Ciebie poznać. Jesteś bardzo serdeczną osobą Nie spodziewałam się tak wspaniałego przyjęcia, a trochę zestresowana byłam
Ja się piszę na kolejne spotkanie (tym razem jednak przyjadę sama, żeby na spokojnie porozmawiać).
____________________
Waclaw 09:25, 20 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
effka napisał(a)
Wacławie, bardzo miło było mi Ciebie poznać. Jesteś bardzo serdeczną osobą Nie spodziewałam się tak wspaniałego przyjęcia, a trochę zestresowana byłam
Ja się piszę na kolejne spotkanie (tym razem jednak przyjadę sama, żeby na spokojnie porozmawiać).


Zestresowana?? Ewo, już nigdy więcej!
I mnie było bardzo przyjemnie poznać i Ciebie i męża a córcia - taka wytrwała
W święto liliowców będę w Wojsławicach na pewno. No, chyba żeby coś ważnego wypadło. Być może jeszcze ktoś się zdecyduje?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
marba 09:47, 20 maj 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochani dziękujemy Wam Wszystkim za wspaniały czas w Waszym gronie. Oderwałam choć na chwilę myśli od tego co u mnie
Wacław jesteś najwspanialszym kompanem i z takim poświęceniem( noga w ortezie) oprowadzałeś nas po najpiekniejszych ścieżkach ogrodu, moc całusów dla Ciebie szczególnie

My chyba najdłużej w ogrodzie spacerowaliśmy bo po powrocie na rabaty bylinowe jeszcze wyjechaliśmy po 18stej

Podpisuję się pod słowami uznania dla Wacława za jego zaangażowanie podczas tej wyprawy. Niesamowity jest. Ja niestety musiałam unikać długiego wędrowania w pełnym słońcu, stąd znikałam czasem na dłużej do cienia, cóż, starość nie radość. Ale cieszę się, że mogliśmy tam wczoraj być i zobaczyć się z Wami.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Milka 11:41, 20 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No sporo was było, fajna relacja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eVka 11:57, 20 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Waclaw napisał(a)


Zestresowana?? Ewo, już nigdy więcej!
I mnie było bardzo przyjemnie poznać i Ciebie i męża a córcia - taka wytrwała
W święto liliowców będę w Wojsławicach na pewno. No, chyba żeby coś ważnego wypadło. Być może jeszcze ktoś się zdecyduje?

Dzięuję córka nie była wytrwała, jęczała co krok, mąż wykazał się duuużą doza cierpliwości...
Bardzo chętnie znów przyjadę, może znów uda się skrzyknąć gromadkę ogrodowiskową
____________________
eVka 11:58, 20 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)
No sporo was było, fajna relacja

Irenko, może uda nam się spotkać kolejnym razem w Wojsławicach?
____________________
Kokesz 13:01, 20 maj 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Fajnie Was widzieć
I pogoda dopisała
Szkoda, że z Poznania tak daleko
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Jola_M 15:56, 20 maj 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
a ja przepraszam, że nie dotarłam, ale córka wyjeżdżała na zieloną szkołę trochę pózniej niż planowałam - i się jeszcze przeciągnęło fajnie, że było tak dużo osób, może następnym razem się załapię pozdrawiam
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Waclaw 15:59, 20 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Jola_M napisał(a)
a ja przepraszam, że nie dotarłam, ale córka wyjeżdżała na zieloną szkołę trochę pózniej niż planowałam - i się jeszcze przeciągnęło fajnie, że było tak dużo osób, może następnym razem się załapię pozdrawiam


Szkoda Jolu, ale jak mówią; "co się odwlecze to nie uciecze"
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies