Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ja też mam bałagan....

Pokaż wątki Pokaż posty

Ja też mam bałagan....

bukszpanowo 13:12, 26 wrz 2011

Dołączył: 14 wrz 2011
Posty: 112
tu zaszła zmiana















____________________
Iwona bukszpanowo
popcorn 15:51, 26 wrz 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale ladnie! A jakie ladne okolice masz - wolne dzialki obok siebie... to juz chyba wiem gdzie mieszkasz

PS jesli chcesz, moge Ci kupic zolte zurawki (pisalas w watku Przemka/Shrekol) - bywaja u nas na targu. Po chyba 8 zl. (dzisiaj wklejalam fotki, jedna sie zalapala - marszczone liscie). Przy okazji bym Cie do siebie zaprosila po odbior lub podrzucila w sobote

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
GabiK 16:24, 26 wrz 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ale zmiana. Zrobiło się porządnie, spokojnie i elegancko. I nic nie konkuruje z Ryśkiem.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
bukszpanowo 19:19, 26 wrz 2011

Dołączył: 14 wrz 2011
Posty: 112
popcarol napisał(a)
Ale ladnie! A jakie ladne okolice masz - wolne dzialki obok siebie... to juz chyba wiem gdzie mieszkasz

PS jesli chcesz, moge Ci kupic zolte zurawki (pisalas w watku Przemka/Shrekol) - bywaja u nas na targu. Po chyba 8 zl. (dzisiaj wklejalam fotki, jedna sie zalapala - marszczone liscie). Przy okazji bym Cie do siebie zaprosila po odbior lub podrzucila w sobote

pozdrawiam!!





Karolinko umówiłam się z panią koło Łasku, że mi zamówi, bo ja citronelle chciałam.

Za zaproszenie dziękuję, kiedyś na pewno się spotkamy, tylko się najpierw uporam z tymi przemianami, bo czasu jakby mało
____________________
Iwona bukszpanowo
bukszpanowo 19:27, 26 wrz 2011

Dołączył: 14 wrz 2011
Posty: 112
GabiK napisał(a)
Ale zmiana. Zrobiło się porządnie, spokojnie i elegancko. I nic nie konkuruje z Ryśkiem.




Oj widzę, że mój Rysiek namieszał tu bardzo haaaaaaaaaa

Ja się bardzo cieszę ze zmian, bo bardzo potrzebowałam takiego właśnie spokoju. Pracy ogrom, ale ponoć praca uszlachetnia, więc się "uszlachetniłam" jeszcze niedokończone, bo w tygodniu czasu mało, ale zima mam nadzieję daleko, więc spokojnie pokończymy.





















____________________
Iwona bukszpanowo
bukszpanowo 19:33, 26 wrz 2011

Dołączył: 14 wrz 2011
Posty: 112
"stołowe" dekoracje
















____________________
Iwona bukszpanowo
bukszpanowo 19:36, 26 wrz 2011

Dołączył: 14 wrz 2011
Posty: 112









____________________
Iwona bukszpanowo
kaisog1 20:02, 26 wrz 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
O dzięki Ci Panie za Ryśka Jest pięknie! Super bez tych kamyków Schludnie i czyściutko Będę trzymac kciuki za dalsze prace
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
bukszpanowo 20:06, 26 wrz 2011

Dołączył: 14 wrz 2011
Posty: 112
Dziękuję Małgosiu
____________________
Iwona bukszpanowo
Niage 20:42, 26 wrz 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
"Zastawa" stołowa bardzo fajna, dużo masz detali, możesz "kombinować" z dekorowaniem
Rabaty zmieniły się bardzo na korzyść, po usunięciu tych obrzeży kamiennych. Teraz wygląda to bardzo elegancko Kamienie, które pozostały, ja poukładałabym na rabatach w grupach np. po 3 szt, ale to takie tylko moje spostrzeżenie. Rysiek jest super i dobrze mu tutaj
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies