Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 13:25, 26 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
AniMa napisał(a)

Ewuniu czy to chrzan??? Wiem, że się panoszy ale masz go tak wsadzonego w konkretnym celu (ogóreczki) czy dla ozdoby???? Ja swój wsadziłam pod płotkiem aby mieć na święta


Dla ozdoby w warzywniku. Może zimować w donicy. Widziałam raz taka kompozycję z chrzanem w donicy a obok nasturcje w doniczkach mniejszych, i pomidorki koktajlowe. Jakiż to był urok!
Ten do ogórków - to z ugoru jest lepszy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AniMa 13:43, 26 cze 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
W donicy przynajmniej ślimaki nie objedzą Czekam na swoje ogórki...ale późno wsadzone, więc jeszcze trochę poczekam.
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Tamaryszek 15:11, 26 cze 2017

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Ewo! Nic mądrego nie napiszę, o nic ciekawego nie zapytam... Jestem po spacerze w Twoim ogrodzie, jak zwykle zachwycona, więc pozdrawiam tylko.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
AgataP 19:50, 26 cze 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ewcia ja mam wiciokrzew, w warzywniku przy siatce. Obecnie to już wrósł w nią, niestety trzeba go albo przywiązywać albo go mocować w inny sposób inaczej kołtun się zrobi. Ja w tym roku przycięłam go mocno, bo dół był już łysy, odbił i nawet zakwitł - mam w kolorze bananowym
____________________
Z Pszenicznej...
admete 20:01, 26 cze 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812




O kurcze jaki fajny , nie znałam tej byliny

-------------------------

zachwycam się zdjęciami piwonii

szklarnia jest po prostu bossssska

Ewo ogród, zdjęcia, gadżety ogrodowe...............ehhhhhhhh jak tam musi być u Ciebie na żywo cudnie o tej porze roku






____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Mala_Mi 20:20, 26 cze 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
AniMa napisał(a)

Ewuniu czy to chrzan??? Wiem, że się panoszy ale masz go tak wsadzonego w konkretnym celu (ogóreczki) czy dla ozdoby???? Ja swój wsadziłam pod płotkiem aby mieć na święta


mam duży ogród, ale eMus mi to wybił z głowy.. zero chrzanu w ogrodzie, bo jest nie do wytępienia.

a ja na listę wrzucam jeszcze topinambur.. ręczne wybieranie mija się z celem.. wybieram a go coraz więcej
randap?? ale w warzywniku???


Skusiłam się i kupiłam Magnolię
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Justyna 21:15, 26 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
*****spokojny*****harmonijny*****subtelny*****

Taki jest Ewy raj, w którym miałam przyjemność wczoraj gościć

Pszczelarnia mnie zauroczyła! Ewa stworzyła cudne miejsce z duszą, do którego pragnie się wracać
Jestem pod dużym wrażeniem zdolności kompozycyjnych, co krok to piękno, które raduje

Fotogeniczna Pszczelarnia moim okiem (niestety zabrakło slonka)




____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Justyna 21:18, 26 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Przez Pszczelarnię nie płynie jeden strumień. Płynie ich wiele. Strumienie kocimiętek, penstemonów, czosnków, piwonii, róż, traw. Strumieniowy efekt daje sadzenie roślin w grupach nie mniejszych niż 7 szt



____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Justyna 21:24, 26 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Ogród jest głównie liściakowo Bylinowy, pewnie też to daje mu tę lekkość. Zimozielonę strukturę budują cisy, bukszpany, choiny kanadyjskie, laurowiśnie, rododendrony. Tuje tu nie rosną. Można? Można!




____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Justyna 21:28, 26 cze 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Górski strumień wnosi dynamizm i naturalność



Spatynowane ławki teakowe

____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies