Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

viva 17:44, 28 maj 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Witaj, Ewo czekamy z niecierpliwością na opowieści i zdjęcia
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
butterfly 17:59, 28 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Ewa, pięknie to opisałaś....
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Milka 18:01, 28 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)
Przepraszam, ja nie wiem od czego i gdzie mam zacząć opowieść. Czekam na Danusię i rzecznika Sebka, żeby zaczęli wątki.
Że piękne ogrody i fantastyczne szkółki małe, domowe, rodzinne. Że herbaciarnie przy ogrodach. Że starsze z trudem pochylające się nad rabatami panie w kapeluszach miały rozanielone twarze i prawie głaskały rośliny, szepcząc odmiany. Że leżeliśmy na murawach angielskich w pełnym słońcu?
Że zebrała się grupa fantastycznych ciekawych świata ogrodów ludzi? I nasza wspólna obecność polegała na dzieleniu się humorem, jedzeniem, napitkami, radami i opowieściami bardzo od serca?
Że piknik (szampan, truskawki) w sadzie i pakowanie zakupionych roślin w szklarni u Lady Morton były ukoronowaniem kilku dni biegania z aparatami na szyi. Że zasmakowaliśmy nie tylko w ogrodach. Poznaliśmy ludzi, obyczaj, jedliśmy jak lordy po angielsku, korzystaliśmy z okien inaczej otwieranych i kranów oddzielnych, spaliśmy na 100 poduszkach.

Że nasze zwiedzanie to była nauka, podpatrywanie, dociekanie i zaglądanie.

I przypadkowa wizyta w Tajemniczym Ogrodzie - nie mam zdjęć ale nie zapomnę tego do końca życia.

Pozdrawiam, muszę lecieć do obowiązków. Zdjęcia zamieszczę niebawem. Proszę zaglądać.



Ewa, zachwycająco opisałaś waszą wycieczkę tak właśnie postrzegam angielskie ogrody


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Martek 18:48, 28 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witaj Pszczółko - pięknie na ślinotok napisane ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
goniak 19:29, 28 maj 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Widzę, że szybko się ogarnęłaś po podróży
U mnie walizka jeszcze nie rozpakowana ko końca ale roślinki juz posadzone
Ciekawa jestem co u 'Lejdy' ???
____________________
Małgosia mój zielony świat
Agacia 20:40, 28 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Ładnie napisałaś, romantycznie
____________________
~ W ogrodniczkach ~
kaisog1 20:56, 28 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ewka - no i jak możesz?! Po takim "wejściu" ? I tak nas zostawić.... bez jednego zdjęcia.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
zbigniew_gazda 21:01, 28 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Ale Ewa ma talent pisarski. Nawet bez zdjęć trochę sobie wyobraziłem. Czekamy na foty.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
justi 21:45, 28 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ewuniu, ale nam smaczku narobiłaś
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Konstancja30 22:08, 28 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ewa ... nie da się lepiej oddać tej angielskiej aury wydarzenia ... jesteś mistrzynią atmosfery ... i błagam powiedz, że trafisz do tego Tajemniczego Ogrodu ... jakby co bo to marzenie życia ... daj adres na priv ... kupię najpiękniejszy kajecik a Ty mi w nim opiszesz właśnie tak każdy szczegół ... kwiat ... pnącze ... detal ... jestem pewna, że poczuję zapach nawet ... i to szybciutko bo jeszcze przejdziesz się po swoim ogrodzie i zapomnisz co gdzie ... albo się pomiesza bo mózg ma jakąś pojemność i ograniczone obszary na magazynowanie piękna ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies