Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

EPODLAS 14:07, 21 maj 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
A u nas w centrum obyło się bez przymrozków, było w nocy zimno, ale przymrozku nie było. Tym razem obyło się bez strat majowych.
____________________
Mój ogród
Konstancja30 22:40, 21 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)
Co do do drzewa:
będzie tulipanowiec albo platan (mamy już w dalszej części ogrodu i jedno, i drugie) dobrze się zaadaptowały.

I coś na co patrzę od lat ale dopiero teraz dojrzałam:


u mnie mniej więcej 30 lat to było ... i nagle zobaczyłam plus ...

oglądałam wątek od końca tj od aktualności ... a tu na pierwszych stronach bomba za bombą ... drzwi mam takie właśnie tylko sprzed jakiś 30 do 40 lat ... a ten stół to przy całym szacunku dla mieczyków jest wspaniały ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Martek 22:43, 21 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Szczęśliwego lotu ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Milka 19:16, 22 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)

Co do do drzewa:
będzie tulipanowiec albo platan (mamy już w dalszej części ogrodu i jedno, i drugie) dobrze się zaadaptowały.

I coś na co patrzę od lat ale dopiero teraz dojrzałam:


u mnie mniej więcej 30 lat to było ... i nagle zobaczyłam plus ...

oglądałam wątek od końca tj od aktualności ... a tu na pierwszych stronach bomba za bombą ... drzwi mam takie właśnie tylko sprzed jakiś 30 do 40 lat ... a ten stół to przy całym szacunku dla mieczyków jest wspaniały ...


jak na to patrzę;
marzenia, pomysły, cos do realizacji a może oś do wywalenia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AniaDS 12:48, 28 maj 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Mala_Mi 13:39, 28 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak po wyjeżdzie..... nawet się nie pochwalisz...oj nieładnie......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 16:52, 28 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
no właśnie też widzę że Ewcia pisze u Bogdzi. Jak tam w Angli było?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 16:57, 28 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No włąśnie, jak było, cisza, że hej, a my wszystkie czekamy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 17:05, 28 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
moze to zmowa milczenia
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 17:12, 28 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Przepraszam, ja nie wiem od czego i gdzie mam zacząć opowieść. Czekam na Danusię i rzecznika Sebka, żeby zaczęli wątki.
Że piękne ogrody i fantastyczne szkółki małe, domowe, rodzinne. Że herbaciarnie przy ogrodach. Że starsze z trudem pochylające się nad rabatami panie w kapeluszach miały rozanielone twarze i prawie głaskały rośliny, szepcząc odmiany. Że leżeliśmy na murawach angielskich w pełnym słońcu?
Że zebrała się grupa fantastycznych ciekawych świata ogrodów ludzi? I nasza wspólna obecność polegała na dzieleniu się humorem, jedzeniem, napitkami, radami i opowieściami bardzo od serca?
Że piknik (szampan, truskawki) w sadzie i pakowanie zakupionych roślin w szklarni u Lady Morton były ukoronowaniem kilku dni biegania z aparatami na szyi. Że zasmakowaliśmy nie tylko w ogrodach. Poznaliśmy ludzi, obyczaj, jedliśmy jak lordy po angielsku, korzystaliśmy z okien inaczej otwieranych i kranów oddzielnych, spaliśmy na 100 poduszkach.

Że nasze zwiedzanie to była nauka, podpatrywanie, dociekanie i zaglądanie.

I przypadkowa wizyta w Tajemniczym Ogrodzie - nie mam zdjęć ale nie zapomnę tego do końca życia.

Pozdrawiam, muszę lecieć do obowiązków. Zdjęcia zamieszczę niebawem. Proszę zaglądać.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies