Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

grupa_trzyma... 13:50, 25 mar 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Pszczółko Ewo!
Jestem po długiej nieobecności. Już niedługo mam nadzieję ogarnąć się trochę w domu i w zagrodzie. Jeszcze nie jestem gotowa na wiosnę.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Konstancja30 14:35, 25 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gardenarium napisał(a)
Można pozostać przy dwóch materiałach, cegła i granit, ja też mam cegłę i granit. I jest ok.

Cegła w smaczkach, warzywniku, zakątkach.


no musiałam choć wiem, że temat masz dawno zdoktoryzowany http://www.pinterest.com/pin/437975132484246297/
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:45, 25 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ewa ... tak dobrze żarło i masz ... to o mnie oczywiście ... czytam ... czytam ... nawet wiem jaki stół i co mnie barzo zdziwiło wiem gdzie ... z moim zmysłem orientacyjnym to sukces ... zatem powinnam być z siebie zadowolona ... taaak i byłam ...

byłam bo po 2 latach ogrodniczkowania duma rozpierała mi pierwś bo wiedziałam, że:
hosta to funkia ...
hortensja może być drzewiasta lub bukietowa
trawa wiele może mieć twarzy ...
ice dance to nie trawa (to ci dopiero bo wygląda) podobnie to małe czarne co jak tarantula wygląda a na ogrodowisku robi furrorę
wiedziałam też, że ogród może być formalny ...
że jest angielska różnorodność i bogactwo i skandynawski porządek i minimalizm
kilka razy rozpoznałam bezbłędnie dziewannę !!! ... nazwę ostróżkę ... poprawnie rozpoznam rozwar (haaa) ... i jeszcze kilka takich ... można się zachłysnąć z samozadowolenia ??? ... no można ... a tu wchodzi człowiek i czyta uwagi Alinki !!! ... sprostowanie Magnolii ... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... całe dobre o sobie mniemanie poooooooszło ...
i znów wiem, że nic nie wiem ... za to wciąż mi się to ogrodniczkowanie bardzo podoba ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 20:23, 25 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Konstancja - zmieniam zdanie do poprzedniego postu.. takei literki sie dobrze czyta .. i nie mam nic przeciw.. i czytam prawe, że moje myśli.. i puenta... idealna.... wczoraj walcząc z ziemią w warzywniaku, co jest tam jeszcze trawnik.. darni nie zdzieram, bo nie mam już gdzie tego wynieść.. będę walczyć z zielskiem do 10 pokolenia.. i ta kmówie do Macieja... "fajne te ogrodniczkowanie, ale ty machaj łopatą bo ja już nie mam siły""
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 20:23, 25 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam o dylematach cegła czy granit , stale masz głowę pełną pomysłów. Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
asiach 22:08, 25 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Witam! Piękny naturalistyczny ogród. Gratuluję
viva 22:17, 25 mar 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Ewo, kopczyki jeszcze zostaw. Różom nic nie będzie, jest jeszcze przecież marzec. Mimo wyższych temperatur dziennych noce są jeszcze chłodne. Nie wiadomo co będzie w przyszłym tygodniu, wypatrzyłam jeszcze spore ochłodzenie.
Pamiętałaś o kopczykach na nowo posadzonych różach?
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Anita1978 22:28, 25 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
No ja gdzieś czytałam, że na nowo posadzonych różach kopczyki trzeba robić! To prawda? A na jak długo?
____________________
ogródek Anity
ewsyg 10:43, 26 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ewa, pytałaś u Basi gdzie kupić te najzwyklejsze narcyze. Ja kupowałam na jesień w Biedronce i były tanie. były też w Lidlu. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 10:51, 26 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Tak widać, są pakowane w paczki a z przodu zdjęcie. Chodzi Ci o te najzwyklejsze tzw. babuni ?

Ewa jak znajdę opakowanie to zrobię Ci zdjęcie, ale teraz muszę zmykać do pracy.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies