Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 17:09, 02 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)
Dominiko, a gdzie relacja z posadzenia begonii? Na pewno masz jakąś fotkę.


Jutro coś pstryknę, bo dziś znów burzowo.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 17:16, 02 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Muszę pochwalić się niesamowitym wyczynem: zdobyłam dzisiaj Ilex crenata "Golden Gem" drogą zwykłego bezpośredniego zakupu w centrum ogrodniczym! Weszłam, zobaczyłam, zdębiałam, kupiłam. Jestem w szoku, bo dotąd o tej roślinie tylko czytałam na Ogrodowisku. Mogę już zmieniać rabatkę żwirową pod ścianą domu! Ale się cieszę! Mam nadzieję, że poczeka do przyszłego tygodnia aż M. wszystko powysadza...
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Milka 17:28, 02 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cudnie, to niech maluszek jeszcze da mamie chwilke i sadzenie sie odbędzie pozdrawiam Dominiko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:30, 02 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Domi napisał(a)

Te wiśnie w ilości hurtowej rosną na wrocławskim lotnisku


Z tymi wiśniami to jest tak, jak z magnoliami: są dekoracyjne bardzo krótko. Przez większość sezonu to zwykłe drzewko z zielonymi listkami. Mój M. gdy zobaczył, że z magnolii spadły kwiaty zaledwie po kilku dniach, stwierdził "Magnolie są przereklamowane".


Troche racji ma i mój podobnie mówił, ale gwiaździsta w tym roku była niesamowita i 2 tygodnie było widowisko:
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 19:34, 02 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miło wejść na Twój wątek żeby pooglądać chociaż fotki jeśli na czytanie nie ma czasu... ale poczytałam też Dziękuję za to, co mnie dotyczy
Dziś kwiatekholandii przeżywa ból...chyba z ekipą od nawadniania
Nadmieniam, że u mnie nie pracują przypadkowe osoby, utrzymuję ekipę przez cały rok
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justi 19:41, 02 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Domi jak jutro będziesz pstrykać fotki to ja poproszę o tę rabatę z bukszpanową obwódką, tak od przodu troszkę
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
ana_art 22:11, 02 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
uwielbiam zaglądać do Ciebie prześlicznie.... czy ja doczekam się kiedyś choć odrobiny takich widoków?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
monitka 22:34, 02 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Domi napisał(a)
No wiem Monitko, że strasznie skaczę z tymi ujęciami. Jak już wejdę gdzieś z aparatem, rozglądam się wkoło i robię fotki tego samego z różnych stron. Przepraszam...


Dominiko jesteś niesamowita! Ty mnie nie przepraszaj bo po pierwsze mam wyrzuty sumienia, że tak cie męczę o opisy rabat. No ale co mam zrobić jak Twój ogród mnie fascynuje i ciekawość mnie zżera jak to wszystko jest skomponowane. A po drugie to właśnie jest fascynujące, że pokazujesz swój ogród z wielu stron. No ale jak się ma takie piękne widoki to żal by było żebyś ich nie pokazywała
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Bea 20:22, 04 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Domi

Czy w tym roku u Ciebie nie było tych bardzo ciemnych tulipanów ?

Białe piękne.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Powodzenia
____________________
Beata W miniformacie
Domi 20:27, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
justi napisał(a)
Domi jak jutro będziesz pstrykać fotki to ja poproszę o tę rabatę z bukszpanową obwódką, tak od przodu troszkę


____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies