Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Domi 20:34, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)
Dominiko, a gdzie relacja z posadzenia begonii? Na pewno masz jakąś fotkę.


Posadziłam same żółte pod klonem pensylwańskim:
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 20:37, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
irena_milek napisał(a)
Cudnie, to niech maluszek jeszcze da mamie chwilke i sadzenie sie odbędzie pozdrawiam Dominiko


M. posadził wszystkie kulki cisowe, zostały mi tylko te nowe żółte ostrokrzewy do wsadzenia, więc jest szansa, że dzidzia nie będzie oglądać donic na rabatach
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 20:39, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Gardenarium napisał(a)
Miło wejść na Twój wątek żeby pooglądać chociaż fotki jeśli na czytanie nie ma czasu... ale poczytałam też Dziękuję za to, co mnie dotyczy
Dziś kwiatekholandii przeżywa ból...chyba z ekipą od nawadniania
Nadmieniam, że u mnie nie pracują przypadkowe osoby, utrzymuję ekipę przez cały rok


I tak podziwiam Cię Danusiu, że znajdujsz czas na zaglądnięcie do każdego. A jeśli chodzi o pracowników: to widać, że nie są przypadkowi. Ach ten Zdzisław....marzenie każdego inwestora
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 20:42, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
ana_art napisał(a)
uwielbiam zaglądać do Ciebie prześlicznie.... czy ja doczekam się kiedyś choć odrobiny takich widoków?


Aniu, każdy sezon to krok milowy w zaladanym ogrodzie. Doczekasz się, doczekasz!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 20:49, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
monitka napisał(a)


Dominiko jesteś niesamowita! Ty mnie nie przepraszaj bo po pierwsze mam wyrzuty sumienia, że tak cie męczę o opisy rabat. No ale co mam zrobić jak Twój ogród mnie fascynuje i ciekawość mnie zżera jak to wszystko jest skomponowane. A po drugie to właśnie jest fascynujące, że pokazujesz swój ogród z wielu stron. No ale jak się ma takie piękne widoki to żal by było żebyś ich nie pokazywała


Monitko, po prostu już ktoś mi kiedyś pisał, że ciężko jest zorientować się w moim ogrodzie. Pytaj śmiało, odpowiem chętnie na wszystkie pytania.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 20:50, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Bea napisał(a)
Domi

Czy w tym roku u Ciebie nie było tych bardzo ciemnych tulipanów ?

Białe piękne.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Powodzenia


Dzięki Bea! Już wrzucam nowe fotki. Te ciemne to moje ulubione, najbardziej fotogeniczne tulipany..
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 21:04, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Sebek 21:08, 04 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cudne zdjęcia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Domi 21:22, 04 maj 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
kwiatholandii 21:28, 04 maj 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Dominiko, a powiedz mi czy nie masz problemu z grzybem na bukszpanach tak blisko trawnika, gdzie nawodnienie zawsze trochę je zmoczy z góry?
I jeszcze pytanko. Co rośnie po prawej stronie huśtawki? Czy to wierzba, albo brzoza?
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies