Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Enya73 22:10, 11 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dominiko, ja też czasem zaglądam do Żurka w poszukiwaniu nowości, więc może kiedyś na siebie wpadniemy? Jednak bardziej mnie ciągnie na południe w okolice Bielska Białej oraz Ustronia, gdzie jest więcej szkółek z pięknymi ogrodami pokazowymi. Przy okazji jest wycieczka oraz ogrodowe zakupy
Zauważyłam na Twoich zdjęciach bardzo ładne lampy ogrodowe. Czy możesz mi przesłać prywatną wiadomość, z jakiej są firmy? Właśnie jestem na etapie poszukiwań odpowiedniego oświetlenia do ogrodu,a to co jest dostępne w marketach kompletnie mi nie odpowiada.
Jakbyś miała też namiary na jakieś ciekawe donice ogrodowe, to podpowiedź też mile widziana

Poza tym dołączam do tego chóru zachwytu nad Twoim ogrodem. Jest bajeczny

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Urszulla 22:45, 11 lip 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Witaj Dominiko. Masz tak piękne otoczenie wokół siebie, że chciałabym dodać Twój wątek do obserwowanych, ale nie wiem jak to zrobić. Czy możesz mi naświetlić w którym miejscu dodaję do obserwowanych? Urszulla
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Jabeska 23:00, 11 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Dominiko jestem u Ciebie nie pierwszy raz i oczarowana jak zawsze! Podziwiam tak wymuskany i piękny ogród.
pozdrawiam
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
MartaS 09:14, 12 lip 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Domi napisał(a)

Dominiko

przyznam się ze zaglądam do Ciebie tak po cichu, ale dziś postanowiłam się ujawnić

coż można napisać kiedy wszystko już zostało powiedziane o twoim ogrodzie

jest piękny- nie to mało powiedziane jest fanatastyczny, bajkowy....

chciałabym w nim codziennie gościć

pozdrawiam
Marta ( wątek projektowy: taka sobie rabatka pod oknem)


Witaj Marto, Twoje imię tak mnie zachwyca, że nazwałam tak Córeczkę A bajkowy to mój ogród nie jest ani trochę. Tak się właśnie zastanawiam: czy Oni (czyli Wy) wszyscy poszaleli z tymi zachwytami nad tą moją zieleniną? Porównuję to, co piszecie z tym, co widzę za oknem i nie pasuje mi to do siebie ani trochę. Wychodzi na to, że robię lepsze zdjęcia, niż fotografowane obiekty. Coś z tym muszę zrobić, bo jak ktoś z Was zobaczy mój ogród na żywo, będzie rozczarowanie i zgrzytanie zębów!

Pozdrawiam Cię serdecznie.


Witaj Domi

oj My wszyscy chyba nie przesadzamy z tymi zachwytami

dziewczyno co ja bym zrobiła żeby mieć taki ogród.......
zdjęcia zdjęciami ale nawet najgorszy fotograf i aparat nie jest w stanie popsuć takiego widoku

i jestem zaskoczona ze nazwałaś córkę moim imieniem powiem szczerze jak byłam małą dziewczynką to bardzo nie lubiłam mojego imienia i mialam za złe rodzicom ze nie nazywam się Agnieszka- w mojej klasie było chyba 5 Agnieszek

pozdrawiam i pozwolisz że będę częstszym gościem w twoim ogrodzie
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
Domi 09:40, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
baraga1904 09:48, 12 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854

oj My wszyscy chyba nie przesadzamy z tymi zachwytami

dziewczyno co ja bym zrobiła żeby mieć taki ogród.......
zdjęcia zdjęciami ale nawet najgorszy fotograf i aparat nie jest w stanie popsuć takiego widoku

i jestem zaskoczona ze nazwałaś córkę moim imieniem powiem szczerze jak byłam małą dziewczynką to bardzo nie lubiłam mojego imienia i mialam za złe rodzicom ze nie nazywam się Agnieszka- w mojej klasie było chyba 5 Agnieszek


...ten rocznik ma tak do dzisiaj....Agnieszek na pęczki...
Marta bardzo ładne imię..moja córka to Martyna...
...a co do ogrodu - nie przesadzamy Dominiko.....pieknie jest....
Domi 09:53, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Poniżej nowe nasadzenia przed różanecznikami (brakowało mi czegoś z przodu): wsadziłam trawki+żurawki. Teraz jest trochę zbyt biało, ale jak różaneczniki pójdą w górę, proporcje kolorystyczne będą ok:
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agata_chrosc... 09:53, 12 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Domi , a te niskie trawki na ostatnim zdjęciu, jakby miniaturki Veriegatusa, to co to? Ta różnorodność traw i trawek u Ciebie to świetne źródło wiedzy. Sorry, że tak wypytuję, ale ja ciągle w budowie i właśnie traw szukam do siebie. Pozdrawiam.
____________________
ogród w Holandi
Domi 10:11, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agata_chroscicka napisał(a)
Domi , a te niskie trawki na ostatnim zdjęciu, jakby miniaturki Veriegatusa, to co to? Ta różnorodność traw i trawek u Ciebie to świetne źródło wiedzy. Sorry, że tak wypytuję, ale ja ciągle w budowie i właśnie traw szukam do siebie. Pozdrawiam.


To jest mój ostatni nabytek: turzyca Morrowa "Silver Sceptre". Tu jest dokładniejsza fotka:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1067-ogrod-dominiki?page=170
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 10:13, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies