Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Netka 10:20, 12 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Zachwycający ogród Dominiko, nie mogę nacieszyć oczu za każdym razem jak jestem u Ciebie. pozdrawiam cieplutko
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
agniecha973 10:30, 12 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Tak, to jeden z niewielu ogrodów, które mogłabym przenieść w całości do siebie nic nie zmieniając, bo zazwyczaj podobają mi się fragmenty. Bardzo ładnie go komponujesz.
Mam pytanie o trzy cisy rosnące razem - te trzy kolumny. Pamiętasz jaka to odmiana? Pewnie już gdzieś o tym było, ale nie przyuważyłam.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Enya73 12:57, 12 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Domi napisał(a)

Cześć, bardzo u ciebie ładnie Przejrzałm i podziwiwiałam. Mam tez pytanie jakie masz lampy ogrodowe czy to jest może MASSIVE lampa Ogrodowa Manhattan??


CześćTak, to jest właśnie ta lampa.


O Domi, już znalazłam posta o Twoich lampach
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Pszczelarnia 12:57, 12 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Domi, dobrze, że nam nie żałujesz zdjęć. Znów się "teleportnęłam" do Ciebie. Ja u Ciebie łapię równy oddech, co oznacza, że masz niesamowicie spokojny ogród bogaty w trwałe nasadzenia. Trawy i trawki przecudne. A ta hosta tak bardzo biała w środku jak się nazywa? W sumie mogłabym poszukać w necie ale lepiej zapytać bezpośrednio właścicielkę. Pozdrawiam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Enya73 13:52, 12 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Domi napisał(a)
Włączone latarenki:


Jak widzisz doszukałam się w końcu w Twoim obszernym wątku, jak te latarenki świecą pięknie No to jest strzał w dziesiątkę Bomba! O to mi chodziło
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
agata_chrosc... 14:05, 12 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Domi dzięki za info o trawce
____________________
ogród w Holandi
Domi 14:15, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Bogdzia napisał(a)
U Ciebie Dominiko zawsze pięknie i tak schludnie ze od razu mam ochote brac się za robotę by poprawic choc trochę u siebie.

Bożenko, tak doświadczona Ogrodniczka jak Ty posiadająca tak piękny ogród nic nie musi, a już na pewno nie musi nic poprawiać!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 14:18, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Syla napisał(a)
Ja wciąż się zachwycam i ciągle podglądam po cichu


No to pewnie już tak się zdarzyło, że ja po cichu podglądam co się dzieje u Ciebie, a Ty w tym czasie jesteś u mnie Sylwio, nie zawsze mam czas na wpis; coraz piękniej u Ciebie. No i ciekawa jestem jak będzie sprawować się ta zamiatarka na kostce granitowej? Pozdrawiam!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 14:28, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Sebek napisał(a)
Fotki jak zwykle śliczne

Jak zwykle dziękuję i pozdrawiam! Śledzę w Twoim wątku postępy w cykaniu fotek nowym aparatem: idzie Ci świetnie.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 14:35, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Urszulla napisał(a)
Witaj Dominiko. Masz tak piękne otoczenie wokół siebie, że chciałabym dodać Twój wątek do obserwowanych, ale nie wiem jak to zrobić. Czy możesz mi naświetlić w którym miejscu dodaję do obserwowanych? Urszulla


Witaj Ulu, poniżej wstwiam link z instrukcją jak tego dokonać:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/951-obserwowanie-watkow

Bielsko to jedno z moich ulubionych miast. Moi Rodzice wybudowali sobie drewniany domek pod Szczyrkiem, mam też rodzinę w Jaworzu, więc czasem bywam w tych pięknych okolicach. Zadroszczę widoku na góry!

____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies