Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Enya73 14:39, 12 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Zgadzam się w zupełności z Sebkiem. Jesteś świetnym fotografem, a z tego, co wyczytałam jesteś amatorką, więc tymbardziej wielki szacun, jak mówi mój syn Każde Twoje zdjęcie mogłoby trafić do książek o ogrodach czy czasopism poświęconych tej tematyce.
Jesteś dla mnie inspiracją także w tym względzie. Musisz być naprawdę ciekawą osobą Och, szkoda, że nie jesteś moją sąsiadką
Ja kompletnie się na tym nie znam, bo wcześniej po prostu nie interesowałam się tym tematem, ale tak czuję, że niedługo będę mieć nowe hobby na długie zimowe wieczory
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Domi 14:44, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Jabeska napisał(a)
Dominiko jestem u Ciebie nie pierwszy raz i oczarowana jak zawsze! Podziwiam tak wymuskany i piękny ogród.
pozdrawiam


Jabesko, dziękuję bardzo za odwiedzinki i docenienie "muskania". W wózku dziecięcym wożę obowiązkowo płyn antybakteryjny do przecierania rąk, bo jak jestem z Córeczką w ogrodzie i widzę chwasty, to nie mogę się powstrzymać i muszę je wyrwać NATYCHMIAST
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 14:54, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
MartaS napisał(a)


Witaj Domi

oj My wszyscy chyba nie przesadzamy z tymi zachwytami

dziewczyno co ja bym zrobiła żeby mieć taki ogród.......
zdjęcia zdjęciami ale nawet najgorszy fotograf i aparat nie jest w stanie popsuć takiego widoku

i jestem zaskoczona ze nazwałaś córkę moim imieniem powiem szczerze jak byłam małą dziewczynką to bardzo nie lubiłam mojego imienia i mialam za złe rodzicom ze nie nazywam się Agnieszka- w mojej klasie było chyba 5 Agnieszek

pozdrawiam i pozwolisz że będę częstszym gościem w twoim ogrodzie

Zapraszam o każdej porze dnia i nocy!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 14:59, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
baraga1904 napisał(a)


...ten rocznik ma tak do dzisiaj....Agnieszek na pęczki...
Marta bardzo ładne imię..moja córka to Martyna...
...a co do ogrodu - nie przesadzamy Dominiko.....pieknie jest....

U mnie miała być Natalia, ale jak poczytałam statystyki najczęściej nadawanych imion w ostatnich latach, zmieniłam zdanie. Nie chciałam, żeby później w klasie było 5 Natalek. Może moja Córka też będzie na mnie zła, że ma na imię Marta, a nie Natalia...?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 15:00, 12 lip 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Netka napisał(a)
Zachwycający ogród Dominiko, nie mogę nacieszyć oczu za każdym razem jak jestem u Ciebie. pozdrawiam cieplutko


Anetko-Netko, dzięki wielkie! Ściskam mocno.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
waska 15:32, 12 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Bajka
Może uda mi się wieczorem wstawić zdjęcia zakupów
. kupiłam kilka drobnostek
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Borbetka 18:50, 12 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Kto by pomyślał kiedyś, żeby sprawdzać częstotliwość nadawanych imion prawda? Nie było takiej możliwości i moja mama nadała mi imię Monika i miałam takich jeszcze cztery w liceum. Było to strasznie frustrujące. Teraz żyjemy w innych czasach. Nie wiem naprawdę, które są lepsze - tamte, gdzie nic nie było na półkach i wyścigu szczurów też, czy te nowoczesne, gdzie moja córcia mała, mająca 6,5 roku przychodzi od koleżanki i mówi, że tamta ma już taptopa. Zgroza normalnie. Co mówić takiemu dziecku? Najpierw naucz się wiązać porządnie sznurowadła od butów, a potem pogadamy o laptopie? Komórki, komputery, tablety ... nie daję rady już temu i jestem szczęśliwa, że mam swój ogród. Bo natura zawsze pozostanie normalna i zrównoważona jak jing i jang. Dominiko, jesteś chyba naprawdę najlepszym fotografem na tym forum - nie obrażając nikogo (po prostu z moich wątków Ulubionych).
____________________
borówcowy wizytowka
Evchen 22:58, 12 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Domi... Twój ogród to prawdziwe Uroczysko Zauroczyło mnie całkowicie... Jak Ty to robisz, ze wszystko tak pięknie gra?....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Syla 23:07, 12 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Domi napisał(a)

Ja wciąż się zachwycam i ciągle podglądam po cichu


No to pewnie już tak się zdarzyło, że ja po cichu podglądam co się dzieje u Ciebie, a Ty w tym czasie jesteś u mnie Sylwio, nie zawsze mam czas na wpis; coraz piękniej u Ciebie. No i ciekawa jestem jak będzie sprawować się ta zamiatarka na kostce granitowej? Pozdrawiam!


Moje marzenie - kostka granitowa , ale od niedawna mojego M również A zamiatarka śmiga wraz z obsługującym siedmiolatkiem .... Przednia zabawa dla niego a dla mnie kostka bez liści , które wciąż ale to wciąż śmiecą .... Ja rozumiem , że jesień i te sprawy ale żeby tak na okrągło ..... Bezlitosne lipy
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
mallwinka 07:11, 13 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Witam
ja raczkuje dopiero na forum ale jestem nim zachwycona, a taki ogród jak Twój napała mnie zdumieniem. jest piękny. chciałabym choć by moj był taki w połowie.
pozdrawiam serdecznie i gratuluję.
____________________
Mallwinkowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies