Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

Madzenka 00:02, 13 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Domi czy ja dobrze widze, że berberysa zamierzasz kulkować???
Dziękuję za porady dot. sadzenia cebul
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Domi 00:09, 13 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)
Domi, a wskaż jeszcze na którym zdj. jest klon Red Sunset.

Ja takowego nie posiadam. Szukaj u Wieloszki w ogródku.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agniecha973 00:10, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Marzena, to chyba perukowiec. Jeśli chodzi nam o to samo
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Domi 00:10, 13 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Marzena2007 napisał(a)
Domi czy ja dobrze widze, że berberysa zamierzasz kulkować???
Dziękuję za porady dot. sadzenia cebul


Przycinałam perukowca, bo to chyba o niego chodzi(?) i odbił tak śmiesznie łysawo w górę. Nie ma za co
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agniecha973 00:11, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Domi napisał(a)

Domi, a wskaż jeszcze na którym zdj. jest klon Red Sunset.

Ja takowego nie posiadam. Szukaj u Wieloszki w ogródku.


To mi się coś przestawiło, za szybko czytałam.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
ana_art 08:28, 13 wrz 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Domi napisał(a)

przeszłam doCiebie powzdychać, bo co innego można robić u Ciebie...
popatrzyłam na fotki i naszło mnie pytanie czy Twoja inversa ma jakies wsparcie, jeśli tak to jakie?
poczytałam o zakupowach cebulowych, piszesz o peach blossom, przygladalam jej sie wcześniej na al i zastanawiam się czym może sie rżnić ta holenderska od tej PL extra... czy tylko podwójna ceną czy faktycznie jest inna, masz doświadczenia?
jako matka synów na rezerwie rozumiem Twoje dylematy


Moja Inversa jest samodzielnym drzewkiem bez wsparcia. Nie mam pojęcia czym różnią się odmiany polskie od holenderskich? Nawet nie wiedziałam, że są dwa rodzaje.
Jeszcze trochę i będziesz matką synów w rezerwie.

nie wiem czy są dwie odmiany czy to tylko chwyt marketingowy, bo taki opis znalazłam na al, a i zdjecia delikatnie sie różniły intensywnością koloru
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Domi 08:33, 13 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Kondzio napisał(a)
Przepiekny ogród

Witam u mnie i dziękuję!
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 08:38, 13 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
ana_art napisał(a)


przeszłam doCiebie powzdychać, bo co innego można robić u Ciebie...
popatrzyłam na fotki i naszło mnie pytanie czy Twoja inversa ma jakies wsparcie, jeśli tak to jakie?
poczytałam o zakupowach cebulowych, piszesz o peach blossom, przygladalam jej sie wcześniej na al i zastanawiam się czym może sie rżnić ta holenderska od tej PL extra... czy tylko podwójna ceną czy faktycznie jest inna, masz doświadczenia?
jako matka synów na rezerwie rozumiem Twoje dylematy


Moja Inversa jest samodzielnym drzewkiem bez wsparcia. Nie mam pojęcia czym różnią się odmiany polskie od holenderskich? Nawet nie wiedziałam, że są dwa rodzaje.
Jeszcze trochę i będziesz matką synów w rezerwie.

nie wiem czy są dwie odmiany czy to tylko chwyt marketingowy, bo taki opis znalazłam na al, a i zdjecia delikatnie sie różniły intensywnością koloru


Na all często podkręcają kolory roślin na zdjęciach na maksa (wystarczy spojrzeć na kostrzewę siną, która na zdjęciach nie jest sina tylko fluorescencyjnie niebieska). Może "odmniana holenderska" ma tłumaczyć wysoką cenę itd. Ja bym się tym kolorem na fotkach raczej nie przejmowała i kupiła te tańsze cebulki.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Evchen 11:05, 13 wrz 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Domi napisał(a)

Domi.. jak ja lubię do Ciebie wpadać ... .. wszystko piękne - zdjęcia, ujęcia, kompozycje i wrażenie harmonii i ciszy panujacej w ogrodzie... tyle cudnych zakamarków....
A to ujęło mnie szczególnie ... czy to serby?.. serby trzy?... bo jeśli tak. rozpłynę się z radości, że znalazłam to czego szukam.. a jeśli nie - to rozpłynę się z wdzięczności, jeśli mi wyjawisz rośliny z tej kompozycji...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Wieloszka 11:07, 13 wrz 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Domi napisał(a)

Domi czy ja dobrze widze, że berberysa zamierzasz kulkować???
Dziękuję za porady dot. sadzenia cebul


Przycinałam perukowca, bo to chyba o niego chodzi(?) i odbił tak śmiesznie łysawo w górę. Nie ma za co

Na zdjęciach to wcale nie wygląda śmiesznie, tylko jakbyś go próbowała w kulki formować Już myślałam, że jakąś nową technikę przycinania u Ciebie podpatrzę...
No i widzę u Ciebie kwitnące trawy (kostrzewy chyba), a kiedyś mówiłaś, że nie lubisz jak kwitną - a pięknie wyglądają z tym falującym obłokiem
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies