Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

KasiaWB 18:25, 22 sie 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Domi, pięknie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Bea 18:26, 22 sie 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Dominiko to wstaw teraz jeszcze zdjęcie z sitkiem.

Na pewno wszyscy będą się zachwycać to pewne .

____________________
Beata W miniformacie
Borbetka 18:28, 22 sie 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Donice śliczne, nie widziałam takich nigdzie. U Ciebie Dominiko tak wszystko ładnie pasuje. RAJ.
A tak w ogóle chciałam zapytać, czy są u Ciebie pająki jakieś ... albo może robaczki ... listeczek mały na tarasie ... albo cóś .
No tak czysto jest na tych zdjęciach konkursowych, że ... no nie wiem co napisać. Superlatyw pewnie by zabrakło. Bardzo gratuluję Domi, i gustu, i zestawień. Masz kobieto feeling.
____________________
borówcowy wizytowka
Sebek 18:40, 22 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Borbetka napisał(a)
Donice śliczne, nie widziałam takich nigdzie. U Ciebie Dominiko tak wszystko ładnie pasuje. RAJ.
A tak w ogóle chciałam zapytać, czy są u Ciebie pająki jakieś ... albo może robaczki ... listeczek mały na tarasie ... albo cóś .
No tak czysto jest na tych zdjęciach konkursowych, że ... no nie wiem co napisać. Superlatyw pewnie by zabrakło. Bardzo gratuluję Domi, i gustu, i zestawień. Masz kobieto feeling.


Ja sobie mogę tylko wyobrazić jak wygląda dom Domi - Rozenkowa pewnie przy niej będzie jak robaczek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Domi 18:43, 22 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Agnieszko, Kasiu, Beato, dziękuję dziewczyny z całego serca! Warto starać się dla Was, zawsze docenicie włożony wysiłek, zawsze.

Borbetko, mam pełno pająków, liści, jak każdy, a nawet porzucone sitka się u mnie walają Wczoraj pisałam, że muszę zrobić fotkę na konkurs jeszcze raz, bo Córcia porzuciła na tarasie sitko, którego nie zauważyłam i znalazło się na fotce. Po prostu starannie dobieram kadry przed wrzuceniem na forum. Jak patrzę na statystyki odsłon mojego wątku, czasem jest to tysiąc odsłon dziennie, więc zanim coś napiszę lub pokażę, 100 razy zastanawiam się co można pokazać tylu osobom: przeważnie nieznanym i anonimowym.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 18:52, 22 sie 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Sebek napisał(a)


Ja sobie mogę tylko wyobrazić jak wygląda dom Domi - Rozenkowa pewnie przy niej będzie jak robaczek


Wy myślicie, że u mnie zawsze jest taki porządek? Jak nie wrzucam zdjęć to znaczy, że mam zapuszczony ogród. Fotki robię tylko wtedy jak ogród jest ogarnięty Gdy nie ma mnie na forum, kiedy nie ma fotek to znaczy, że są liście, pająki, padnięte rośliny i ogólny chaos.
I jeszcze jedno: nie wiem jak u Was, ale u mnie jest dużo sroczych kup na tarasie i na latarenkach... Mam nawet specjalną szczotkę do czyszczenia desek tarasowych z tego dobrodziejstwa .
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
ane3ka 18:58, 22 sie 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Domi napisał(a)


Dziękuję Aniu. Moja działka graniczy z zagospodarowanymi działkami z każdej strony, więc te wszystkie drzewa wkoło należą do sąsiadów. Ma to swoje plusy i minusy, Pani Sąsiadka zgodziła się,aby przyciąć wielką śmieciuchowatą brzozę, ale jak przyjechała firma ciąć i chcieli wejść na drzewo-wycofała się. No i nic nie można było zrobić. Czasem marzę o tym, żeby mieć jak Ty, zwłaszcza jesienią, gdy na moją działkę lecą tony liści z innych działek. Wydaje mi się, że mając czysty krajobraz, łatwiej jest komponować rośliny w swoim ogrodzie. Tak więc ja zazdroszczę Tobie dziewiczego nieba wkoło.

A bo z kobietami zawsze tak jest, widać w każdej materii, w ogrodowej też. Te co mają proste włosy, kręcą je, te co kręcone, prostują. Ja marzę o leśnym zakątku.
____________________
Ania - Ogród z pompą
Enya73 21:06, 22 sie 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
baraga1904 napisał(a)
....perfecto...jak włoskie to po włosku?... chyba....


Agnieszko droga- nie bij- Byłaś blisko Prawidłowo: PERFETTO

Kurcze Domi, ale miałam nosa Kocham włoski design, zaraz potem skandynawski, zwłaszcza duński
Musisz mieć naprawdę piękny dom

Pozdrawiam serdecznie

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Urszulla 21:20, 22 sie 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
Domi
kompozycje obejrzałam -są po prostu wyjątkowe
a powyżej opisałaś sitkową rzeczywistość, która jest piękna-
nie mniej jednak swój ogród traktujesz bardzo profesjonalnie
Jesteś wyjątkową osobą
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gierczusia 22:53, 22 sie 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nooo widzę ,że kompozycje Fffszystkich powaliły na kolana ... Trzymam kciuki za wygraną
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies