Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Agatorek 22:34, 02 wrz 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
April napisał(a)


To u mnie tak nie jest. Wiosną to eM musi mnie powstrzymywać bo tylko ogród. Przychodzę z pracy, przebieram się i w trzy minuty jestem koło szpadla. Jem obiad dopiero po powrocie, jako kolację A w weekendy musi mnie ściągać do domu bo mówi że nie przyniesie mnie jak padnę między zieleniną i będę musiała spać na dworze.
U mnie teraz to pewnie syndrom "przetrenowania" Ze wstrętem patrzę na łopatę.


Hahaha, mój mi mówi, że szkoda, że z takim zapałem nie sprzątam w domu, z jakim robię coś w ogrodzie .

Dalia przepiękna ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 22:48, 02 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
3 minuty koło szpadla... też mnie ubawiło April, jesteś rekordzistką chyba?
Kasya 21:39, 04 wrz 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Jola, z jakich desek jest twój taras/podest i jakiej głębokości wglebnik ? Z czego są tam ścianki ? Murowane ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anabuko1 21:53, 04 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
No no pracusiu, aż się uśmiałam, jak ty szybko śmigasz z pracy do szpadelka.
Ale to dobrze ,że mamy czuwających nad nami mężów. I nie dają nam paść przy tych szpadlach
Jeszcze trochę i już odpoczynkowo będzie więcej.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
April 08:05, 06 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
TAR napisał(a)
Aprilku pieknie, suszy nie widac na fotkach, wszystko dorodne, kolorowe, oczy cieszy. Dalie przecudnej urody, zawsze je lubilam, tylko wkurza mnie ich wykopywanie jesienne. Harmonia i spokoj. A miejscowki niedorobione jakos nie raża w oczy.


U nas widac braki wody, oczko lesne troche odparowalo, nawet ostatnie deszcze nie bardzo pomogly. za to jest cudownie rzesko i przyjemnie. codziennie rano jzedze na budowe zeby bateryjki naladowac. Jakies kosmiczne miejsce wybralam chyba na nowy start, co tam jestem to napiecia odpada jak ciezka zbroja. Nawet nie chce mi sie za duzo dzialac ogrodowo i zmieniac to co rosnie, bo sie boje, ze ten klimat zniknie. Tylko to co przy domu. Troche paradoks, bo niby terenu 2 razy tyle co w poprzednim miejscu ale ogrodu mniej o polowe albo i wiecej fontanne sciane sobie planuje




Tarcia, no zasuszonym bidnym roślinkom zdjęć nie robiłam. Sobie też nie robię jak jestem na kacu. To nie jest ładny widok
Dalie do tej pory traktowałam jako jednoroczne. Lubię je, nie są drogie. Nie muszę mieć kilkudziesięciu. Kilka wystarczy.
Cieszę się że nowy dom budujesz w tym jednym, jedynym miejscu na ziemi, z którego czerpiesz energię. To dobrze wróży na przyszłość. A co do zagospodarowania terenu, to się jeszcze zobaczy. Ja też się odgrażałam że tylko las...
Zrobisz jak ci w duszy zagra
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:06, 06 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Dorii napisał(a)

Dwa lata temu siałam kosmosy pełne i Sea Shell, siewki niestety nie powtórzyły cech rodziców. Zwykłe też ładne.


Tak myślałam że siewki nie powtarzają. Zresztą kosmosów dużo nie potrzebuję. Nie mam tyle miejsca na słońcu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:07, 06 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Alija napisał(a)


Aprilku, ależ piękna jest ta dalia. W pierwszej chwili pomyślałam, że to kwiat lotosu.


Faktycznie na zdjęciu takie może sprawiać wrażenie. Na żywo jest jednak znacznie mniejsza, tak 7cm może.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:07, 06 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
nicol21 napisał(a)
Prezentujesz widoki bardzo miłe dla oka


Cieszę się że się podoba
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:08, 06 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Agatorek napisał(a)


Hahaha, mój mi mówi, że szkoda, że z takim zapałem nie sprzątam w domu, z jakim robię coś w ogrodzie .

Dalia przepiękna ❤️


No coś w tym jest. Ja też tylko zimą mam wysprzątane na maksa. Latem różnie się zdarza
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:11, 06 wrz 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Martka napisał(a)
3 minuty koło szpadla... też mnie ubawiło April, jesteś rekordzistką chyba?


Bo ja wiem... tak długo bo to okulary trzeba zmienić na inne, telefon trzeba przymocować żeby muza była i aplikacja kroki liczyła, rękawiczek trzeba poszukać, włos dobrze upiąć Do żadnej innej czynności tak z ciuchów szybko nie wyskakuję jak do przebrania do ogrodu
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies