Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 13:25, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Łukasz, KasiuWB, Jazzy, Madziu z Rzeszowa, kamasja, Karabela - dziękuję za komplementy Jestem teraz jesiennie rozleniwiona, więc w końcu mam czas na podziwianie przyrody - nie siedzę z nosem w ziemi


polinka napisał(a)
Mimo, że poranek mglisty i chłodny to pięknie uchwyciłaś ogród. Zachwycam się wiśniami, moje po przesadzeniu straciły prawie wszystkie liście

Polinko, a nie za szybko je przesadzałaś? Mój nowy klon Royal Red posadzony miesiąc temu z doniczki też zrzucił liście - więc mam nadzieję, że to normalny objaw.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:38, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kwiatholandii napisał(a)
piekne ujęcia.jednak o poranku ogrody sa najbardziej magiczne

Przydałby się porządny sprzęt i Twoje oko - byłoby jeszcze lepiej
Jeden jedyny plus znienawidzonej przeze mnie zmiany czasu - dziś o poranku, przed wyjazdem do pracy mogłam znów spojrzeć na magiczny ogród we wschodzącym słońcu
Moje narcyzy "Bridal Crown" posadzone pod brzozami. A gdzie posadzisz swoje?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 13:41, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
leon60 napisał(a)
Aga obłędnie !
Zachwycają mnie graby wzdłuż podjazdu, czym masz podsadzone poza rozplenicami ?
Jak długo masz miskanty Variegarus, że takie duże porosły ?
Pozdrawiam

Ola, dziękuję Na razie przed grabami tylko jeden pas rozplenic, bo ok.30szt. dużych już jałowców czeka na przesadzenie. W ich miejsce wiosną posadzę... no właśnie nie wiem co jeszcze, ale na pewno trawki
Variegatusy mają prawie 2m, rosną już 4 lata - wyjątkowo jak na mój ogród - od początku w jednym miejscu
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Pawlus 18:15, 27 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Zawsze po cichu podglądam kolejne porcje zdjęć i niezmiennie jestem zachwycony. Tak pięknego w swej prostocie ogrodu nie ma chyba nikt. Podziwiam konsekwencję i to, że zawsze masz tak wymuskane przy takim areale.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Madzenka 18:50, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś piekna jesień w Twoim ogrodzie i wreszcie nadszedł czas podziwiania i odpoczywania. Wreszcie rozumiem co po co ogrodniczce jesień i zima
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 19:07, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Sobie też wklejam na pamiątkę

____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 19:20, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pawlus napisał(a)
Zawsze po cichu podglądam kolejne porcje zdjęć i niezmiennie jestem zachwycony. Tak pięknego w swej prostocie ogrodu nie ma chyba nikt. Podziwiam konsekwencję i to, że zawsze masz tak wymuskane przy takim areale.

Pawlus - konsekwencja to coś czego trudno się trzymać i w ogrodzie i przy wychowywaniu dzieci Wymuskane? Nieeeee Tylko z daleka
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 19:23, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Aguś piekna jesień w Twoim ogrodzie i wreszcie nadszedł czas podziwiania i odpoczywania. Wreszcie rozumiem co po co ogrodniczce jesień i zima

No to się napodziwiałam i naodpoczywałam tej jesieni Właśnie wróciłam z ogrodu po kolejnej porcji sadzenia tulipanów z latarką na czole
Jeszcze zostały czosnki te zwykłe i te malutkie (dokupiłam w netto - dzięki Madziu!)
Nie mam tych cebulek zbyt wiele, ale sadzenie w nierozluźnionej glinie - masakra!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
bdan 19:26, 27 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Agnieszko, czy planujesz przycinać swoje brzozy?
Wieloszka 19:35, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
bdan napisał(a)
Agnieszko, czy planujesz przycinać swoje brzozy?

Danusiu, nie planuję, mają rosnąć swobodnie jak największe. Ale kto wie, co mi przyjdzie do głowy w następnym sezonie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies