Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

popcorn 19:45, 27 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bosz, czy Wy Wrocławianki ten porządek i geometrię macie w genach? Wypatrzyłam Cie na focie u Madżenki.. ach.
pożyczcie trochę wytrwałości i zdecydowania.. ach pieknie!!
____________________
Mój nowy ogródek
Madzenka 20:16, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
popcarol napisał(a)
Bosz, czy Wy Wrocławianki ten porządek i geometrię macie w genach? Wypatrzyłam Cie na focie u Madżenki.. ach.
pożyczcie trochę wytrwałości i zdecydowania.. ach pieknie!!


Takiej konsekwencji jak u Wieloszki to z latarką na czole trzeba szukać
Ja tam grzeszę misz maszem często
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 20:23, 27 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
popcarol napisał(a)
Bosz, czy Wy Wrocławianki ten porządek i geometrię macie w genach? Wypatrzyłam Cie na focie u Madżenki.. ach.
pożyczcie trochę wytrwałości i zdecydowania.. ach pieknie!!

Geometria jest piękna - po prostu Żebyś Ty widziała nasze zdecydowanie, jak wpadamy np. na kiermasz roślin hihihi Ktoś powinien nas nagrać wtedy - byłby niezły ubaw

Marzena2007 napisał(a)

Ja tam grzeszę misz maszem często

Ale jak pięknie grzeszysz
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Konstancja30 20:23, 27 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Aga ... i bardzo dobrze, że nie masz lepszego sprzętu ... już po tym co posiadany złapał w kadr grzywę (z trzema na krzyż ... no cóż ) przeczesałam niczem jazzy w avatarze ... oczęta wybałuszywszy i nawet nieskromnie zakrzyknąwszy ... geometria geometrią ale wzbogacona o kolory ... z grą światła we mgle ... dawka uderzająca ... udaje Ci się ten bossski teren opuścić celem uprawiania pracy zarobkowej ... ??? ... bo ja bym rzuciła wszystko ... siadła i gapiła się ... gapiła ... gapiła ...

niniejszym zdradziłam Kwiatuszka, na którą to gapię siem obligatoryjnie ... trudno ... wybacz Moniczko ... ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
kwiatholandii 21:57, 27 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wieloszka napisał(a)
Sobie też wklejam na pamiątkę




...pamietasz tą zabawę w "znajdź różnice"?... must have
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Sebek 18:52, 28 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aga, wiesz, że jestem fanem Twojego ogrodu i zdjęć mi zawsze mało, ale dziękuję choć za tyle Jest pięknie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
babka 23:23, 28 paź 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Witam. Zabiłaś mnie swym ogrodem, nie wiem czy więcej powinnam tu przychodzić bo nie przeżyję, padnę i nie wstanę. Szczękę zbieram!
Zaznaczam bo nie wybaczyłabym sobie zgubić drogę do Twojego ogrodu !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
waldek727 00:57, 29 paź 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Agnieszko.
Jaki masz pięknie wyglądający ogród.
Tak się złożyło, że nawet wiem jak się nazywają te wszystkie różyczki.
Poza tym łączy je jeszcze jedna rzecz.
Każda z nich przebywa w super ogrodzie.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Wieloszka 21:01, 29 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Konstancja30 napisał(a)
Aga ... i bardzo dobrze, że nie masz lepszego sprzętu ... już po tym co posiadany złapał w kadr grzywę (z trzema na krzyż ... no cóż ) przeczesałam niczem jazzy w avatarze ... oczęta wybałuszywszy i nawet nieskromnie zakrzyknąwszy ... geometria geometrią ale wzbogacona o kolory ... z grą światła we mgle ... dawka uderzająca ... udaje Ci się ten bossski teren opuścić celem uprawiania pracy zarobkowej ... ??? ... bo ja bym rzuciła wszystko ... siadła i gapiła się ... gapiła ... gapiła ...

niniejszym zdradziłam Kwiatuszka, na którą to gapię siem obligatoryjnie ... trudno ... wybacz Moniczko ... ...

Izuś, naprawdę minęłaś się z powołaniem Jak napiszesz jakąś powieść (poza postami na forum ) to będę pierwszą i największą fanką!!!
A wracając do tematu - ten boski teren czasem opuszczam z wielką przyjemnością w jakimkolwiek celu, byle nie patrzeć na chwasty
Przy takiej ilości pięknych ogrodów, jaka występuje na tym forum, musisz dopuścić poligamię w miłości... ogrodowej

Sebek, babka, waldek no nic tylko się zarumienić od takiej ilości miłych słów
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Margarete 16:08, 31 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Rumień sie Wieloszko, rumień sie ...bo i ja niczego innegio nie napisze jak pochwały
Jest cudnie, elegancko, ale w tym jesiennym mglistym świetle romantycznie. Duzy ogród masz i na pewno duzo pracy cie kosztuje ale efekt jest super !
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies